1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Eucharystyczna – I Komunia św. dzieci klas III-ich. Uroczystość komunijna na Mszy św. o godz.1100, o godz. 15 00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK, o godz. 1600 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci komunijnych, a po nim wieczorowa Msza św.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem majowym. Dzieci klas III będą przeżywać Biały Tydzień przychodząc do świątyni w strojach komunijnych. Msza św. w Leżachowie i w Piganach we wtorek o godz. 1630.
  3. W poniedziałek spotkanie formacyjne WKCH.
  4. We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli patrona Polski i AK naszej archidiecezji. Po wieczorowej Mszy św. spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów.
  5. We środę od godz. 1630 spowiedź młodzieży III klas gimnazjum, ich rodzin i świadków bierzmowania. Na wieczorowej Mszy św. młodzież otrzyma krzyżyki i złoży przyrzeczenia abstynenckie.
  6. We czwartek na wieczorowej Mszy św. młodzież III klas gimnazjum przyjmie Sakrament Bierzmowania. Sakramentu Bierzmowania udzieli Ks. Abp Józef Michalik.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z wartościowym artykułem „To wydarzyło się po siedemnastej”, a także wiele treści związanych z 100 rocznicą objawień fatimskich. Polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie członkom Straży Grobowej i Przewodniczącemu Rady Parafialnej za pocięcie opału potrzebnego do ogrzania Kościoła i plebanii. Bóg zapłać.
  9. Pomódlmy się w intencji wszystkich parafian, aby pogłębiali w swych sercach cześć i miłość do Matki Bożej, polećmy dzieci z klas III, tegorocznych maturzystów, módlmy się o owocne przyjęcie Sakramentu Bierzmowania przez młodzież gimnazjalną, polećmy wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej wspólnoty…