1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W szczególny sposób modlimy się za chrześcijan prześladowanych w Pakistanie.
 2. Dzisiaj w parafii Krasne uroczystość odpustowa. Suma o godz. 1200.
 3. Dzisiaj o godz. 1600 odmówimy modlitwę różańcową, po niej wieczorowa Msza św.
 4. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w Sieniawie o godz. 700, 900 i o godz.1300 – będzie to Msza św. koncelebrowana, z procesją żałobną na cmentarz. Msze św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 900 z procesją na cmentarz. W Dzień Zaduszny Msze św. w Sieniawie o godz. 700 i 1700 z procesją żałobną na cmentarz, a w Leżachowie i w Piganach Msze św. o godz. 1530. Od godz. 1500 okazja do spowiedzi.
 5. W Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny można zyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany jedynie za zmarłych. Warunkiem jest wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, spowiedź, Komunia św., nawiedzenie kościoła i odmówienie: Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolnej modlitwy w intencjach Ojca św. W listopadzie spełniając powyższe warunki i nawiedzając pobożnie cmentarz możemy zyskać odpust zupełny do 8 listopada, a w dniach następnych odpust cząstkowy.
 6. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z modlitwą różańcową, a w listopadzie z modlitwą za zmarłych zgłaszanych w  tegorocznych wypominkach. Karteczki na wypominki rozłożone są na ławkach i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 7. W poniedziałek, wtorek i środę od godz. 1600 okazja do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych i z racji I piątku miesiąca. We wtorek spowiedź dla młodzieży klas 6 i 7, a w środę dla klas 8 i III klas gimnazjum. Zachęcamy wszystkich parafian, aby pojednali się z Panem Bogiem i z czystym sercem polecali Bogu swoich bliskich zmarłych.
 8. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek w Dzień Zaduszny od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. W Sieniawie od godz. 1530 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św. Będzie spowiadał tylko 1 kapłan ze względu na nabożeństwa w kościołach filialnych.
 9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z artykułem o wydarzeniach w naszej parafii, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 10. Dziękujemy serdecznie za złożone ofiary na cele remontowe w ubiegłą III Niedzielę miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 11. Dziękujemy również P. Sudoł z Wylewy za podarowanie do naszej świątyni pięknych kwiatów. Bóg zapłać.
 12. W modlitwie do Matki Bożej prośmy o potrzebne łaski dla nas samych, naszych bliskich i wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii…