1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza niedziela to Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych.
 2. Dzisiaj o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św. Zachęcamy parafian do udziału w tym nabożeństwie, aby rozważać Mękę Pańską.
 3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.
 4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci, lektorzy, środa – Grupa Modlitewna. i ADPDCz, piątek – młodzież RAM.
 5. We środę o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci. Prosimy, aby dzieci przynosiły na to nabożeństwo małe krzyżyki.
 6. W tym tygodniu: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek w L& P o godz. 15.00 spowiedź, Msza św. i Droga Krzyżowa.
 7. W piątek spowiedź w Sieniawie od godz. 15.30, o godz. 16.30 Droga Krzyżowa , po niej Msza św. O godz. 19.00 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież. Serdecznie zapraszamy.
 8. W przyszłą Niedzielę przez ofiarę do puszek przed kościołem i przez modlitwę będziemy wspierać misyjną posługę Kościoła, a szczególnie Kościoła na Wschodzie.
 9. Zachęcamy do nabycia dzisiejszej prasy katolickiej: Niedzieli w której znajdziemy wiele treści poświęconych ludziom starszym , Żołnierzom Wyklętym i jasne przedstawienie – na czym polega obecny spór o wymiar sprawiedliwości, polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się i Misyjne Drogi.
 10. Przypominamy młodzieży, że w soboty Wielkiego Postu o godz. 1800 prowadzona jest katecheza kursu przedmałżeńskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
 11. Dyrektor SP w Sieniawie ogłasza nabór dzieci na wolne miejsca do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych na rok szkolny 2020/21. Wnioski o przyjęcie dzieci do oddziału przedszkolnego wydawane są w sekretariacie szkoły, można je również pobrać ze strony internetowej szkoły. Rodzice składają wnioski w sekretariacie szkoły do 30 marca 2020r.
 12. Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Sieniawie informuje, że w miesiącu marcu prowadzone będą zapisy dzieci w wieku 2,5 – 6 lat do przedszkola na rok 2020/21.
 13. Składamy serdeczne podziękowanie za bardzo hojną pomoc dla poszkodowanej przez tragiczny pożar rodziny z Leżachowa. W Środę Popielcową zebrano na ten cel w całej parafii 18730zł. Bóg zapłać wszystkim za okazaną pomoc. W pomoc poszkodowanej rodzinie włączyła się także 4 Drużyna Harcerska z Sieniawy, która w sobotę 7 marca w sklepach Biedronka, Groszek i Lewiatan będzie zbierała środki czystości.
 14. 11 marca o godz. 11.00 będzie zbierany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Środki z demontażu tego sprzętu przeznaczane są na wsparcie projektów misyjnych. Zużyty sprzęt będzie można składać wcześniej, obok budynku na skarpie. Polecamy ulotki informujące o tej akcji – stolik z prasą katolicką.