1. Przeżywamy dzisiaj I niedzielę miesiąca – niedzielę adoracyjną. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych.
 2. W dzisiejszą niedzielę modlitwą i ofiarą złożoną na tacę wspieramy wspólnotę Seminarium Duchownego w Przemyślu i  niesiemy pomoc  Kościołowi na Wschodzie.
 3. We wtorek w Majdanie Sieniawskim uroczystość odpustowa ku czci św. Mikołaja. Suma o godz. 1100. Do naszej świątyni św. Mikołaj przybędzie po wieczorowej Mszy św.
 4. We środę 7 grudnia o godz. 1000 będzie odprawiona Msza św. ku uczczeniu MB Niepokalanie Poczętej i w intencji S. Służebniczek oraz dzieci i pracowników Przedszkola Sióstr. Siostry i dzieci zapraszają parafian do wspólnej modlitwy.
 5. We środę o godz. 1500 odbędzie się próba dla dzieci I-komunijnych.
 6. We czwartek  przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w Sieniawie; rano o godz. 700, o godz. 1000 i wieczorem o godz. 1700. W Leżachowie i w Piganach Msza św. o godz. 1530. We czwartek na wieczorowej Mszy św. dzieci I-komunijne otrzymają medaliki. Zapraszamy ich razem z rodzicami.
 7. Spotkania formacyjne: we wtorek po wieczorowej Mszy św. – ministranci, we środę – lektorzy i Grupa Modlitewna.
 8. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem Msza św. roratnia o godz. 1700 Zachęcamy do liczniejszego udziału w adwentowej modlitwie, aby uprosić łaskę dobrej spowiedzi świątecznej dla wszystkich parafian.
 9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabycia w zakrystii wigilijnej świecy.
 10. Wzorem lat ubiegłych od jutra będziemy zbierać dary żywnościowe, z których przygotujemy na święta paczki dla rodzin potrzebujących pomocy. Dary będzie można składać do pojemników przy wyjściu z kościoła
 11. Pan Organista serdecznie dziękuje parafianom za przyjęcie go w domach gdy roznosił opłatki świąteczne i za złożone przy tej okazji ofiary. Kto jeszcze nie nabył opłatków może to uczynić u P. Organisty.
 12. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Przeworsku informuje PT. Rolników o obowiązku zgłoszenia zwierząt hodowlanych: świń, bydła, owiec i kóz do 31 grudnia w siedzibie agencji. Przy spisie potrzebne będą: paszporty bydła i księga rejestracji zwierząt.
 13. P. Burmistrz M i G Sieniawa zaprasza mieszkańców na spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 11 grudnia w Sali „Sokoła” o godz. 1215. Spotkanie dotyczy możliwości dofinansowania montażu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, kotłów na biomasę w gospodarstwach domowych.
 14. W modlitwie adoracyjnej polećmy wszystkich parafian, aby na święta pojednali się z Panem Bogiem, polećmy także Wspólnotę Seminaryjną, wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i potrzeby Kościoła na Wschodzie.