1. Dzisiaj o godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Krwi Chrystusa i Akcję Katolicką. O godz. 1600 wieczorowa Msza św.
  2. Msze św. w tygodniu: rano godz. 700 i wieczorem Msza św. roratnia o godz. 1700. Zachęcamy do roratniego czuwania na modlitwie, aby uczcić MB i wyprosić łaskę dobrej spowiedzi i religijnego przeżycia świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich parafian. W tym tygodniu ze względu na spowiedzi w dekanacie nie będzie Mszy św. w Leżachowie i w Piganach.
  3. W tym tygodniu  w naszym dekanacie odbywają się już spowiedzi świąteczneSpowiedź w naszej parafii będzie w sobotę 17 grudnia. Spowiedź w Sieniawie od godz. 900– 1200 i od 1400– 1700. W Leżachowie i w Paginach tylko po południu od godz. 1400 – 1530.
  4. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii tych chorychktórzy nie korzystają z posługi sakramentalnej w pierwsze piątki miesiąca, aby i oni mogli na święta pojednać się z Panem Bogiem.
  5. W przyszłą Niedzielę na wieczorową Mszę św. zuchy i harcerze przyniosą Betlejemskie Światło Pokoju – przygotujmy się, aby je zabrać do swoich domów.
  6. Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  7. Zachęcamy parafian do zakupienia wigilijnej świecy. Zachęcamy również do podzielenia się z potrzebującymi darami żywnościowymi, które można składać w przedsionku naszej świątyni.
  8. Podobnie jak w latach ubiegłych, młodzież naszej parafii przygotowała piękne ozdoby świąteczne, które będzie można nabyć od najbliższego poniedziałku na korytarzu obok kancelarii. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na potrzeby duszpasterstwa młodzieży.
  9. Tradycyjnie już w okresie świątecznym kwestować będą piłkarze i kibice naszego Sokoła, aby pomóc chorym dzieciom i osobom niepełnosprawnym. W tym roku wspierają naszych parafian: Patryka Mróz i Oskara Dziadosz z Sieniawy i Agnieszkę Capłap z Dobrej. Datki zbierane będą za tydzień 18 grudnia po wszystkich Mszach św. oraz 26 grudnia w hali sportowej podczas Osiedlowego Turnieju Piłki Nożnej. Organizatorzy tej szlachetnej inicjatywy założyli w tym roku stowarzyszenie o nazwie Kibic z Sercem, które przez cały rok będzie gromadziło środki, aby wspierać potrzebujących. Serdecznie zachęcamy, aby wesprzeć to piękne charytatywne dzieło.
  10. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  11. Pomódlmy się, o dobrą, owocną spowiedź dla wszystkich parafian, a także, by ten świąteczny czas był okazją do pogłębienia miłości do Boga i wzajemnej miłości w naszych rodzinach, polećmy w modlitwie także wszystkich ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii i tych, którzy wspierają potrzebujących uczynkami miłosierdzia…