1. Dzisiejsza Niedziela to czwarta Niedziela Adwentu. Modlimy się o owocne, pełne wiary i miłości spotkanie z Synem Bożym w tajemnicy Wcielenia.
 2. Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
 3. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. piłkarze i kibice naszego Sokoła kwestują, aby pomóc w rehabilitacji Patryka Mróz i Oskara Dziadosz z Sieniawy i Agnieszki Capłap z Dobrej. Ofiary będą zbierane również 26 grudnia w hali sportowej podczas turnieju piłki nożnej. W miarę swoich możliwości starajmy się wesprzeć to piękne dzieło niesienia pomocy naszym bliźnim.
 4. Dzisiaj na wieczorową Mszę św. zuchy i harcerze przyniosą Betlejemskie Światło Pokoju – przygotujmy się , aby je zabrać do swoich domów.
 5. Pragniemy poinformować, że nasze parafia zaistniała w mediach. Zaczęła funkcjonować strona internetowa: sieniawa.przemyska.pl Zapraszamy do korzystania z treści tam zawartych, aby wzbogacić swoją wiedzę i pogłębić formację duchową. Na początek prosimy o wyrozumiałość, z czasem będziemy ubogacać stronę naszej parafii.
 6. Do środy włącznie będziemy gromadzić dary żywnościowe, aby wesprzeć potrzebujące rodziny. Zachęcamy parafian, aby podzielić się z potrzebującymi obfitością świątecznego stołu.
 7. W piątek po wieczorowej Mszy św. odbędzie się spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów, aby omówić udział w świątecznej liturgii i posłudze kolędowej.
 8. W sobotę Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Rano o godz. 700 Msza św. w kościele parafialnym. W tym szczególnym dniu gromadzimy się w rodzinach przy wigilijnym stole. Wieczerzę wigilijną rozpoczynamy wspólną modlitwą całej rodziny, a następnie odczytujemy Ewangelię o Narodzeniu Pańskim. Podczas wieczerzy wigilijnej nie spożywamy alkoholu.
 9. Pasterka w Leżachowie i w Piganach o godz. 2200, w Sieniawie o północy. Ofiary z tacy z „Pasterki” przeznaczone będą na Diecezjalny Fundusz Ochrony Życia.
 10. W Uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. jak w każdą Niedzielę z jednym wyjątkiem; nie będzie Mszy św. o godz. 1600.
 11. W poniedziałek Święto św. Szczepana. Msze św. w parafii jak w każdą Niedzielę; z jednym wyjątkiem; w Sieniawie nie będzie Mszy św. o godz. 1600, ponieważ o godz. 1500 będzie uroczystość ślubna. Po Sumie i w kościołach filialnych poświęcenie owsa. Taca przeznaczona będzie na potrzeby uczelni katolickich.
 12. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się. Przed kancelarią można nabyć szopki i ozdoby bożonarodzeniowe.
 13. Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa organizuje zimowisko dla dzieci rodziców ubezpieczonych w KRUS. Wypoczynek będzie miał miejsce w okolicach Zakopanego, w miejscowości Ochotnica Dolna, w terminie od 20.01.2017 r. do 29.01.2017 r. Odpłatność za kolonię wynosi 200 zł. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkola w Sieniawie.
 14. Pomódlmy się, by ten świąteczny czas był okazją do pogłębienia naszej wiary tajemnicę Narodzenia Pańskiego i pogłębieniem miłości wzajemnej w naszych rodzinach, polećmy w modlitwie także wszystkich ofiarodawców, dobroczyńców i pracujących dla dobra naszej parafii…