1. W dniu dzisiejszym modlitwą i ofiarą wspieramy uczelnie katolickie w naszej Ojczyźnie, a w szczególności: WSD w Przemyślu i UP JPII w Krakowie. Porządek Mszy św. jak w każdą Niedzielę z jednym wyjątkiem; po południu Msza św. o godz. 1500. Na Sumie i w kościołach filialnych poświęcenie owsa.
  2. Msze św. w tym tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
  3. Jutro w liturgiczne święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty po Mszach św. rozdanie poświęconego wina.
  4. We środę wspomnienie św. Młodzianków. Modlić się będziemy za wszystkie dzieci na świecie, aby wzrastały w łasce i w mądrości u Boga i u ludzi.
  5. W piątek przypada Święto Św. Rodziny. Polecamy w modlitwie wszystkie rodziny naszej wspólnoty, aby zawsze były Bogiem silne.
  6. W sobotę ostatni dzień roku 2016. Rano Msza św. o godz. 700, a po południu w Sieniawie o godz. 1500 Msza św. i nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne. W Leżachowie i w Piganach Msza św. na zakończenie roku o godz. 900. Zachęcamy parafian, aby zakończyć ten rok wspólną modlitwą, a na wszystkie inne zaplanowane spotkania na pewno zdążymy.
  7. W niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok Pański. Msze św. w parafii jak w każdą niedzielę.
  8. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską. We środę, czwartek i piątek odwiedzimy parafian w Leżachowie i w Piganach. Trzeci kapłan odwiedzi parafian w Dybkowie od strony Czerc do Państwa Dziedzic w ciągu dwóch dni: we środę i w czwartek. Kolędę rozpoczniemy o godz. 900.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc w przygotowaniu świątyni i jej obejścia na czas Świąt i za przygotowanie oraz uświetnienie liturgii świątecznej. Dziękujemy Siostrom Zakonnym, młodzieży, ministrantom i innym osobom, Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Scholi, Nadleśnictwu Sieniawa za podarowanie i przywiezienie choinek, dziękujemy za wykonanie oświetlenia w otoczeniu świątyni. Dziękujemy wszystkim, którzy, włączyli się w przygotowanie dekoracji i liturgii. Dziękujemy wszystkim Parafianom, Rodakom i Gościom którzy przez świąteczną ofiarę wsparli potrzeby parafii. Bóg zapłać.
  10. Trwajmy w zjednoczeniu z Chrystusem przyjmując Go w Komunii św. i umacniajmy wzajemną miłość w tym świątecznym czasie…