1. Dzisiejsza Niedziela kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego. Dzisiaj o godz. 1500 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Krwi Chrystusa i Akcję Katolicką.
 2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
 3. Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
 4. Serdecznie polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 5. W tym tygodniu odwiedzimy parafian z wizytą duszpasterską w następującej kolejności:
  poniedziałek: Wylewa od Sławgóry do P. Zytek i od P. Sikora do drogi głównej, oraz Przyjmy, Żaby i przy drodze głównej do P. Świąder.
  wtorek: cd. Wylewy w stronę drogi do Rudki oraz Borki i Kapleńskie
  środa: ul. JP II od Wylewy w stronę Sieniawy po obydwu stronach i od Banku w stronę Wylewy
  czwartek: Rynek blok ABC i bloki nr 5, 7, mieszkania na Manhattanie, ul. Sobieskiego i Reja
  piątek: ul. Zielona, Augustowska, Poniatowskiego i Sanowa
  sobota: os. K. Wielkiego bloki nr 1, 3, 5, 7 i 9.
  Od poniedziałku do piątku włącznie kolędę rozpoczniemy o godz. 1500, w sobotę od godz. 900.
 6. Drodzy Parafianie! Rozpoczęliśmy Nowy Rok Pański, a w nim rodzą się nowe plany, zamiary i oczekiwania. Dotyczy to także naszych zamierzeń w sprawach materialnych i remontowych. W tym roku w pierwszej kolejności powinniśmy wypłacić zaległość za wykonanie parkingu, a następnie planujemy wyposażyć świetlicę i salę parafialną. We wnętrzu świątyni parafialnej planujemy wykonać boczne konfesjonały. Dzięki uprzejmości P. Burmistrza kościół p.w. św. Jana Chrzciciela został przekazany w użyczenie naszej Gminie i obecnie trwa weryfikacja wniosku o dotację na gruntowny remont tego obiektu. Po rozstrzygnięciu wniosku poinformujemy parafian w jakich proporcjach będzie podzielony wkład własny do otrzymanej dotacji.
  Drodzy Parafianie! W związku z powyższymi planami zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich parafian o wsparcie tych zamierzeń poprzez dalsze składanie ofiar na fundusz remontowy w III Niedziele miesiąca. Bardzo serdecznie proszę, aby ciężar, a także i satysfakcja z przeprowadzonych remontów rozkładały się solidarnie na wszystkich parafian. Za dotychczasową ofiarność na cele remontowe składam wszystkim parafianom serdeczne podziękowanie.
 7. Zmarli nasi parafianie: + Michał Czarniecki z Dybkowa. Pogrzeb dzisiaj o godz. 1300 z domu, a także + Bronisław Tasior z Sieniawy. Pogrzeb we wtorek o godz. 1300 z kaplicy. Polećmy dusze zmarłych Bożemu Miłosierdziu…
 8. Polećmy opiece Matki Najświętszej nasze plany i nadzieje na ten rok oraz  wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców  naszej parafii…