1. Dzisiaj przypada III – Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii. Modlimy się za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. W Leżachowie i w Piganach w czwartek o godz. 1530.
  3. We środę 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. We czwartek przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Będziemy się również modlić w intencji Ks. Mariusza w dniu Jego Imienin.
  4. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, czasopismo dla dzieci – Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  5. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowanie za spotkania w rodzinach, za wspólną modlitwę, za wyrażaną troskę o życie duchowe i o sprawy materialne naszej wspólnoty. Składamy wszystkim parafianom serdeczne Bóg zapłać za postawę płynącą z wiary, za serdeczność, gościnność i za ofiary złożone z racji kolędy. Niech Pan Bóg prowadzi wszystkich parafian, byśmy w tym roku dając piękne świadectwo wiary ciągle widzieli potrzebę nawracania się i byśmy każdego dnia wzrastali w ludzkiej szlachetności. Jeśli ktoś z parafian był nieobecny w czasie kolędy, a chce, by kapłan pobłogosławił jego dom to można umówić się na takie spotkanie.
  6. Pomódlmy się w intencji wszystkich rodzin naszej parafii, za  wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty…