1. We środę przypada Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
  3. Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa serdecznie zaprasza na Przegląd Grup Kolędniczych „Śpiewajmy i grajmy Mu” z udziałem Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się dzisiaj w Sali Sokoła o godz. 1500.
  4. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  5. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary w III niedzielę miesiąca. Ofiary przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii. Bóg zapłać wszystkim zatroskanym o naszą wspólnotę.
  6. Tak jak w latach ubiegłych zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszych małych parafian: Konrada i Weroniki Wawryszko, Patryka Mróz i Oli Toczek poprzez ofiarowanie 1% podatku podczas rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Potrzebne do tego informacje znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  7. Zarząd Oddziału Związku Sybiraków w Jarosławiu zaprasza Sybiraków – członków związku na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 26 stycznia w czwartek o godz. 1000. Msza św. w Kolegiacie Jarosławskiej w intencji zmarłych i żyjących Sybiraków. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe.
  8. Pomódlmy się w intencji wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty, polećmy dzieci i młodzież i wszystkie nasze rodziny, a także nasze osobiste intencje…