1. Dzisiaj wieczorowa Msza św. o godz. 1600.
  2. We czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem gromnic w Sieniawie o godz. 700, 1000 i 1700. W tym dniu przeżywamy Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się za osoby wezwane do szczególnej służby Bożej. W Leżachowie i w Piganach Msza św. o godz. 15 30. Pół godziny przed Mszą św. spowiedź pierwszopiątkowa.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
  4. W piątek przypada wspomnienie św. Błażeja, na Mszach św. poświęcenie jabłek. W niedzielę wspomnienie św. Agaty, na Mszach św. poświęcenie chleba i soli.
  5. Spotkania formacyjne: ministranci i lektorzy – wtorek, we środę nie będzie spotkania GM i APDC.
  6. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. W piątek spowiedź w Sieniawie od godz. 1530. W piątek na wieczorową Mszę św. i na spotkanie formacyjne zapraszamy młodzież gimnazjalną.
  7. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych. W naszej wspólnocie niedziela adoracyjna.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci – Mały Gość Niedzielny, czasopismo Miłujcie się. Serdecznie zachęcamy do umacniania i pogłębiania swojej wiary przez czytelnictwo prasy katolickiej.
  9. W modlitwie do Matki Bożej prośmy o życie z wiary dla nas wszystkich, o potrzebne łaski dla naszych rodzin i naszej Ojczyzny i o błogosławieństwo Boże na ten nowy tydzień naszego życia…