1. Przeżywamy dzisiaj I niedzielę miesiąca – niedzielę adoracyjną. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1600 wieczorowa Msza św.
  2. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone są na potrzeby Archidiecezji.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek Msza św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 1530.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci, środa – lektorzy i Grupa Modlitewna, piątek – młodzież Focolare.
  5. We wtorek o godz. 1530 odbędzie się spotkanie formacyjne dla dzieci z klas III związane z I Komunią św., we środę na wieczorowej Mszy św. dzieci otrzymają książeczki. Zapraszamy dzieci klas III wraz z rodzicami.
  6. W sobotę przypada wspomnienie MB z Lourdes. Jest to światowy dzień ludzi chorych. W Sieniawie o godz. 1000 odprawimy Mszę św. w intencji wszystkich chorych parafian. Zachęcamy do udziału wszystkich chorych i starszych parafian, a innych prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła. Przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi.
  7. Polecamy dzisiejsza prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  8. W modlitwie adoracyjnej prośmy o ducha apostolskiego, o trzeźwość w naszych rodzinach, polecajmy chorych i wszystkich dobroczyńców naszej parafii.