1.     Dzisiaj przypada III Niedziela miesiąca, ofiary z tacy przeznaczone na sfinansowanie wykładzin na ławki do kościoła parafialnego.

2.     Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek Msza św. w Leżachowie i Piganach o godz. 1530.

3.     Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci, środa – lektorzy i Grupa Modlitewna, piątek młodzież Focolare.

4.     W związku ze zbliżającym się okresem Wielkiego Postu przypominamy, że w  soboty Wielkiego Postu o godz. 1800 w salce katechetycznej będzie prowadzony „Kurs przedmałżeński” dla młodzieży, która w ciągu 2-3 lat zamierza zawrzeć związek małżeński. Zaświadczenie o ukończeniu tego kursu będzie wymagane do sporządzenia protokołu przedślubnego. Kurs ten można odbyć indywidualnie, nie tworząc jeszcze par narzeczeńskich.

5.     Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, której głównym tematem jest fakt istnienia cudów w obecnym czasie na przykładzie Fatimy, a także znajdziemy temat „Naprawianie polskiej szkoły”  oraz ciekawy artykuł o Okrągłym Stole; polecamy również Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

6.     Pomódlmy się w intencji naszej Ojczyzny, o trzeźwość w naszych rodzinach i o potrzebne łaski dla wszystkich zatroskanych o duchowe i materialne dobro naszej parafii…