1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Tydzień Trzeźwości. Módlmy się za wszystkich uzależnionych od alkoholu i za ich rodziny.

2.  Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.

3.   W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy czterdziestodniowy okres Wielkiego Postu, w którym przez modlitwę, uczynki pokutne i czynną miłość bliźniego będziemy się przygotowywać do obchodów Świąt Wielkanocnych. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ilościowy. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 700 i 1700, w Leżachowie  i w Piganach o godz. 1530.

4.   W tym tygodniu przypada: I czwartek,  I piątek miesiąca i I sobota. We czwartek spowiedź św. i Droga Krzyżowa w Leżachowie i w Piganach  o godz. 1530. Spowiedź św. w Sieniawie w piątek od godz. 1530. O godz. 1630 Droga Krzyżowa i Msza św. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. Na Drogę Krzyżową i wieczorową Mszę św. zapraszamy młodzież gimnazjalną w ramach formacji przed bierzmowaniem. O godz. 1900 nabożeństwo Drogi Krzyżowej poprowadzi młodzież Focolare.

5.   W sobotę  święto św. Kazimierza. W parafii Tryńcza uroczystość odpustowa, suma o godz. 1100.

6.   W sobotę o godz. 1800 rozpoczyna się kurs przedmałżeński.

7.   Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z ciekawym artykułem „Nieprzemijające orędzie” i Fatimska droga ocalenia świata, Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.

10. Pan Burmistrz MiG Sieniawa serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i Gminy Sieniawa na spotkanie z władzami samorządowymi, które odbędzie się w dniu 12.03.2017r. o godz. 1200 w budynku Sokoła, natomiast dzisiaj o godz. 1715 w świetlicy wiejskiej takie spotkanie odbędzie się dla mieszkańców Wylewy.

11. W związku z dużym zainteresowaniem filmem religijnym pt. „Zerwany kłos” Ośrodek Kultury w Przeworsku informuje o dodatkowej projekcji filmu, która odbędzie się 4 i 5.03.2017r. o godz.1400 w kinie w Przeworsku. Można także zamówić projekcję dla grup zorganizowanych.

12. Pomódlmy się o trzeźwość w naszych rodzinach, o ducha pokuty w Wielkim Poście i o potrzebne łaski dla wszystkich zatroskanych o duchowe i materialne dobro naszej parafii