1. Dzisiaj o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św.
 2. W dzisiejszą Niedzielę modlitwą i ofiarą do puszek wspieramy misyjną działalność Kościoła.
 3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek w Leżachowie i Piganach o godz. 1530 Droga Krzyżowa i Msza św.
 4. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie we środę o godz. 1630. Prosimy, aby dzieci na to nabożeństwo przynosiły małe krzyżyki.
 5. W piątek o godz. 1600 adoracja N. Sakramentu, o godz. 1630 Droga Krzyżowa, a po niej wieczorowa Msza św. O godz. 1900 Droga Krzyżowa dla młodzieży.
 6. Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
 7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której polecamy artykuł „Kapłan od trudnych wyzwań”, a także artykuł „Jak pomnażać majątek”, polecamy również Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 8. Przeżywając w Wielkim Poście czas intensywniejszej modlitwy i ofiary, jako przygotowanie do świętowania Wielkanocy tradycyjnie już prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i dekorację świąteczną zarówno wspólnoty Róż Różańcowych, grup duszpasterskich jak i indywidualnych ofiarodawców.
 9. Okres Wielkiego Postu związany jest z pełnieniem uczynków miłosierdzia chrześcijańskiego. Na ten czas Caritas naszej Archidiecezji przygotowała wielkopostne skarbonki, wielkanocne paschaliki i baranki wielkanocne. Pragnieniem Caritas jest, by w każdej rodzinie znalazła się skarbonka, do której domownicy będą składać ofiary wspierając chorych i niepełnosprawnych. Ofiary te złożymy jako dar ołtarza w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która jest rocznicą kanonizacji Ojca św. JP II, który cały świat zawierzył Bożemu Miłosierdziu. W zakrystii można nabyć paschaliki w cenie 7 zł i baranki w cenie 5 zł lub więcej.
 10. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sieniawie informuje, że od 1 do 31 marca 2017 r. prowadzone są zapisy: do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Sieniawie dla dzieci urodzonych w 2011 roku oraz dzieci pięcioletnich urodzonych w 2012 roku, do klasy pierwszej dzieci siedmioletnich urodzonych w 2010 roku (obowiązkowo) oraz dzieci sześcioletnich urodzonych w 2011 roku na wniosek rodziców. Zapisów można dokonywać w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.30 do 15.30. Należy znać podstawowe dane dziecka: imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia, adres zameldowania i zamieszkania, PESEL.
 11. W przyszłą Niedzielę w parafii OO. Bernardynów w Przeworsku o godz. 1900 odbędzie się Koncert ŚDM trwa – w Drodze na SMAP. Zapraszamy młodzież i wszystkich chętnych. Szczegóły są na plakacie umieszczonym w gablocie.
 12. Zmarł nasz parafianin + Roman Domczak z Leżachowa. Pogrzeb we wtorek o godz. 1300 z domu. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu…
 13. Pomódlmy się za misjonarzy biorących udział w trudzie głoszenia Ewangelii, polećmy całą wspólnotę parafii prosząc o ducha pokuty w Wielkim Poście, a także wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii…