1. Dzisiaj o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie, aby rozważać Mękę Pańską.
 2. Dzisiejsza niedziela to III niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
 3. Jutro przypada uroczystość św. Józefa. Jest to dzień szczególnej modlitwy za ojców. Polecać będziemy w modlitwie solenizantów, a wśród nich ks. abpa Józefa Michalika i Ojca św. Seniora Benedykta XVI. W parafii Manasterz uroczystość odpustowa. Suma o godz. 1100.
 4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek w Leżachowie i Piganach o godz. 1530 Droga Krzyżowa i Msza św.
 5. We środę w Sieniawie o godz. 1630 Droga Krzyżowa dla dzieci.
 6. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci, środa – lektorzy i Grupa Modlitewna.
 7. W piątek w Sieniawie o godz. 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 1630 Droga Krzyżowa, a po niej wieczorowa Msza św. O godz. 1900 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież.
 8. W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia – modlić się będziemy o szacunek dla ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
 9. Pragniemy poinformować, że w najbliższą niedzielę odbędzie się kiermasz wielkanocny. Będzie można nabyć wielkanocne ozdoby i stroiki, które zostały przygotowane przez rodziców, dzieci i personel przedszkola Sióstr. Pozyskane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym rodzinom naszej parafii.
 10. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której tematem numeru jest – świętość ludzkiego życia, polecamy artykuł „Życie jest cudem”, polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i czasopismo Miłujcie się. W zakrystii można nabyć paschaliki w cenie 7 zł i baranki w cenie 5 zł lub więcej.
 11. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary z ubiegłej niedzieli złożone na cele misyjne. Do puszek zebrano 2050 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 12. Drodzy Parafianie! Jak można zauważyć ławki naszej świątyni zostały wyłożone specjalną tapicerką, aby poprawić komfort przebywania w świątyni. Koszt tego zadania to 7000 zł. Zwracamy się z gorącą prośba, o poszanowanie tak przygotowanych ławek, by długo służyły naszej wspólnocie.
 13. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana + Stanisław Dubeński z Dybkowa. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 1400 z domu. Polecimy jego dusze miłosierdziu Bożemu…
 14. Powierzajmy wstawiennictwu MB wszystkie rodziny naszej parafii, aby przez wielkopostną pokutę, rekolekcje i owocną spowiedź wielkanocną przybliżyły się do Pana Boga i wzrastały w miłości bliźniego…