1. Dzisiaj o godz. 1600 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich wieczorowa Msza św.
 2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. We czwartek Droga Krzyżowa i Msza św. w Leżachowie i Piganach o godz. 1630.
 3. Od poniedziałku do środy trwać będą rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży. Bardzo prosimy rodziców i nauczycieli wszystkich szkół, aby pomogli dzieciom i młodzieży skorzystać z tych chwil modlitwy i refleksji jako przygotowanie do bardziej świadomego i owocnego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Spotkania rekolekcyjne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej trwać będą od godz. 900 – 1045, a dla dzieci ze szkoły podstawowej od godz. 1100 – 1245. Szczegółowy plan rekolekcji znają wszystkie szkoły i jest zamieszczony na stronie internetowej parafii.
 4. Droga Krzyżowa dla dzieci będzie w ramach rekolekcji.
 5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek– ministranci i lektorzy, środa – Grupy Modlitewnej.
 6. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się we środę po wieczorowej Mszy św. Serdecznie zapraszamy.
 7. W piątek od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 1730 Droga Krzyżowa, a po niej wieczorowa Msza św. O godz. 2000 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież.
 8. W tym roku Rekolekcyjne Wielkopostne odbędą się w dniach od 6 – 9 kwietnia. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę, a już teraz jest dostępny na stronie internetowej parafii.
 9. W przyszłą niedzielę po Sumie odbędzie się spotkanie Straży Grobowej – Turków. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków, a także wszystkich chętnych, którzy chcieliby powiększyć grono tej formacji.
 10. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, a w niej artykuł „Europa Chrystusa”, a także artykuł „30 lat duchowej adopcji”, polecamy także Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny.
 11. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom, którzy jako pracownicy Nadleśnictwa Sieniawa przekazali część deputatu opałowego na potrzeby naszej parafii. Szlachetni darczyńcy przekazali w ten sposób 40 metrów przestrzennych drewna opałowego. W imieniu wszystkich parafian bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
 12. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą III niedzielę miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 13. W najbliższych dniach na placu przykościelnym będzie wystawiony kontener na składowanie elektrośmieci. Dochód ze sprzedaży tych odpadów będzie przeznaczony na spłacenie zaległości za wywóz śmieci z cmentarza parafialnego. Przy okazji informujemy o zbiórce odpadów wielkogabarytowych na terenie Gminy, która odbędzie się w dniach 27 marca – zużyte opony, 28 marca – elektrośmieci i 30 marca odpady wielkogabarytowe. Elektrośmieci można wystawić przed posesję lub przywieźć na plac kościelny.
 14. W modlitwie do MB prosimy o udział w rekolekcjach wielkopostnych wszystkich parafian i o prawdziwą poprawę życia po szczerej spowiedzi wielkanocnej, polećmy także wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty…