1. Przeżywamy oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.
  3. W przyszłą niedzielę – Niedziela Bożego Miłosierdzia. Prosimy o przyniesienie do świątyni i złożenie na ołtarzu MB ofiar składanych do wielkopostnych skarbonek. Będzie to III rocznica kanonizacji Ojca św. JP II i Jana XXIII.
  4. Polecamy świąteczną prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  5. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przez modlitwę, pracę i ofiary przyczynili się do owocnego i uroczystego przeżycia   uroczystości Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy Księżom Wikariuszom za piękne przygotowanie i przeprowadzenie Liturgii, Siostrom Zakonnym za wyjątkowo piękne dekoracje i wszystkie inne starania w funkcjonowaniu naszej świątyni, Straży Grobowej – Turkom za adorację i uświetnienie nabożeństw i przygotowanie krzyży,  Straży Pożarnej za asystę na Drodze Krzyżowej,  Scholi, zespołowi śpiewającemu Mękę Pańską, scholi i parafianom  z Pigan, młodzieży z Ruchu Focolare, „Aktywnym w Sieniawie”, WKCH, AK i  wszystkim grupom za prowadzenie adoracji, Maryjkom,  ministrantom i lektorom za adorację i piękną posługę liturgiczną. Dziękujemy Siostrom Zakonnym i  parafianom zaangażowanym w posługę liturgiczną w czasie świąt. Dziękujemy Policji za zabezpieczenie ulic podczas DK i Rezurekcji. Dziękujemy za pomoc i dary żywnościowe w czasie rekolekcji, spowiedzi wielkanocnej i świąt. Bóg zapłać. Niech zmartwychwstały Chrystus obdarzy wszystkich zaangażowanych potrzebnymi łaskami.
  6. Pomódlmy za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców, wszystkich zaangażowanych w życie parafii, polećmy także opiece MB uczelnie katolickie w naszej Ojczyźnie, a w szczególności nasze przemyskie Seminarium Duchowne…