1. Dzisiejsza Niedziela to III rocznica kanonizacji dwóch wielkich papieży: Jana Pawła II i Jana XXIII. Dziękujmy Bogu za ten wielki dar miłosierdzia w osobach nowych orędowników na drogach naszego zbawienia.
  2. Dzisiejsza Niedziela to Święto Bożego Miłosierdzia, rozpoczynające Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego. Pragniemy przypomnieć, że za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia wobec Najświętszego Sakramentu można codziennie zyskać odpust zupełny. Dzisiaj składamy ofiary ze skarbonek wielkopostnych jako nasz uczynek miłosierdzia wobec potrzebujących. Wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel Caritasu i zbierali ofiary do wielkopostnych skarbonek składamy serdeczne Bóg zapłać. W dniu dzisiejszym w całej naszej Ojczyźnie zbierane są ofiary do puszek na pomoc dla ogarniętej wojną Syrii. Wesprzyjmy ten apel o pomoc wg naszych możliwości.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. Msza św. w Leżachowie i Piganach we czwartek o godz. 1630.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek -ministranci, środa – lektorzy oraz GM, w piątek – młodzież Focolare.
  5. We środę po wieczorowej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych. Serdecznie zapraszamy.
  6. We czwartek o godz. 800 będzie odprawiona Msza św. w intencji maturzystów z Zespołu Szkół w Sieniawie. Oprócz młodzieży zapraszamy także rodziców i nauczycieli, by wspólnie prosić o światło Ducha św. i o błogosławieństwo Boże dla młodzieży w ich dorosłym życiu.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której znajdziemy bardzo wartościowe rozważanie „Miłosierdzie ratuje życie”, oraz piękne wspomnienie o św. JP II „Każdego wieczoru widzę jego postać”, polecamy czasopismo Miłujcie się, Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci – Mały Gość Niedzielny.
  8. Centrum Kultury Sokół i Amatorska Grupa Teatralna zapraszają na spektakl teatralny, który będzie wystawiony dzisiaj w Sali Sokoła o godz. 1800. Wstęp wolny.
  9. Polećmy opiece Matki Najświętszej i świętych papieży nas samych, naszych bliskich, naszą parafię, naszą Ojczyznę i cały Kościół św., polećmy naród syryjski i wszystkich, którzy pielęgnują w swoim życiu wyobraźnię miłosierdzia…