1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Dzisiejsza Niedziela to I Niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone są na potrzeby naszej archidiecezji.
  3. Dzisiaj w parafii Kolonia Polska uroczystość odpustowa, suma o godz. 1200.
  4. Zbliżają się święcenia diakonatu i święcenia kapłańskie w naszej Archidiecezji. Pamiętajmy w modlitwie o kandydatach do diakonatu i kapłaństwa polecając Panu Bogu tę ważną decyzję ich życia przez pośrednictwo Maryi Matki Najwyższego Kapłana, Jezusa Chrystusa.
  5. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. We czwartek Msza św. w Leżachowie i Piganach o godz. 1630.
  6. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci, środa – lektorzy , Grupa modlitewna i APDCz.
  7. W piątek o godz. 19.00 próba przed bierzmowaniem dla uczniów klas III gimnazjum.
  8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 1100. Pozostałe Msze św. w parafii bez zmian. Spowiedź dzieci komunijnych i ich bliskich w sobotę o godz. 1600.
  9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, z piękną refleksją o rodzinie Ulmów z Markowej, o niezłomnej postawie św. Stanisława i o tajemnicy powołania do służby w Kościele, polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa – pismo dla dzieci i czasopismo Miłujcie się.
  10. Polećmy w modlitwie: wszystkich powołanych do służby Bożej, tegorocznych maturzystów, dzieci komunijne, gimnazjalistów, chorych i wszystkich dobroczyńców naszej wspólnoty…