1. Dzisiaj w III niedzielę miesiąca polecamy w modlitwie wszystkich zatroskanych o duchowe i materialne dobro naszej parafii. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone są na fundusz remontowy.
  2. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo majowe, a po nim wieczorowa Msza św.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem majowym. Msza św. w Leżachowie i w Piganach we czwartek o godz. 1630.
  4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. W te dni modlić się będziemy o urodzaje i o  błogosławieństwo w pracy. W tym roku pójdziemy w procesji błagalnej: w poniedziałek do odnowionego krzyża w Dybkowie koło młyna, we wtorek do kapliczki na ulicy Poniatowskiego i we środę do figury św. Antoniego.  Zachęcamy parafian do licznego udziału w tej modlitwie.
  5. Spotkania formacyjne: wtorek – ministranci, środa – lektorzy i Grupa Modlitewna, piątek – młodzież Focolare.
  6. W piątek początek Nowenny do Ducha Św. Modlimy się za kandydatów do diakonatu, którzy przyjmą święcenia w najbliższą niedzielę.
  7. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z relacją z kanonizacji dzieci fatimskich; Hiacynty i Franciszka i wiele treści o posłudze papieskiej przekazywanych przez Abpa Mieczysława Mokrzyckiego, którego za jakich czas zamierzamy zaprosić do naszej parafii, polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  9. W minionym tygodniu przeżywaliśmy uroczystości komunijne i przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Wyrażamy raz jeszcze serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeżywanie tych uroczystości. W konkretnym działaniu ujawniło się wiele dobra i pięknych chrześcijańskich postaw, będących zbudowaniem dla dzieci, młodzieży i innych osób. Na przyszłość prosimy o jeszcze liczniejszy udział dzieci komunijnych w majówce, bo to dzień bardzo szczególny dla dziecka, rodziny i parafii.
  10. Pomódlmy się w intencji naszej Ojczyzny, dzieci z klas III, polećmy tegorocznych maturzystów, młodzież, która przyjęła Sakrament Bierzmowania, wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących przy przygotowaniu opału dla naszej parafii…