1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W diecezji odbywają się święcenia diakonatu. O godz. 1600 nabożeństwo majowe, a po nim wieczorowa Msza św.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem majowym. We środę zakończenie nabożeństw majowych.
  3. Spotkania formacyjne:poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci, środa – lektorzy, GM i APDCz.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek spowiedź w Leżachowie i w Piganach o godz. 1630. W piątek w Sieniawie od godz. 1630 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź pierwszopiątkowa. Od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. Na wieczorową Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszamy młodzież I i II klas gimnazjum.
  5. W sobotę w bazylice archikatedralnej w Przemyślu odbędą się święcenia kapłańskie.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę w której znajdziemy ciekawą rozmowę z Abp Henrykiem Hoserem, a także artykuł „Brak reakcji na krzywdę dziecka będzie karany”, polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą III Niedzielę miesiąca. Bóg zapłać.
  8. Bardzo prosimy, aby już teraz pomyśleć o przygotowaniu ołtarzy na Boże Ciało. I ołtarz – Dybków, II – Leżachów, III – Pigany i IV – Wylewa.
  9. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Sieniawskiej zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Sieniawa na spotkanie informacyjne dotyczące rozwoju Gminy Sieniawa. Spotkanie odbędzie się 4 czerwca 2017 r. w Pałacu w Sieniawie.
  10. Polećmy w modlitwie tegorocznych maturzystów. Módlmy się za przyjmujących święcenia diakonatu i święcenia kapłańskie, a także za wszystkich ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii…