1. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę miesiąca – Niedzielę adoracyjną. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo do NSPJ, a po nim wieczorowa Msza św.
 2. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego w Przemyślu.
 3. Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w Sieniawie o godz. 700, 1000 i 1800. W Leżachowie i w Piganach Msza św. o godz. 1630. Chociaż jest to dzień pracy serdecznie zapraszamy na Mszę św., aby uczcić Matkę Bożą. Na Mszy św. o godz. 1000 modlić się będziemy w intencji dzieci, nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej w Wylewie.
 4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem do NSPJ.
 5. We wtorek Mszą św. o godz. 900 rozpoczną się obchody Dnia Patrona naszego gimnazjum.
 6. Zbiórka ministrantów we wtorek, a lektorów we środę po wieczorowej Mszy św., we środę także spotkanie Grupy Modlitewnej.
 7. We czwartek przypada liturgiczne święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów, kleryków i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
 8. W najbliższą Niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.
 9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę zawierającą informacje o święceniach diakonatu i kapłaństwa w naszej diecezji oraz sylwetki nowych kapłanów, polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 10. Jak łatwo zauważyć przed naszą świątynią został zdemontowany pomnik Ojca św. Jana Pawła. Pragniemy poinformować parafian, że będzie on ustawiony na placu kościelnym, w obrębie ogrodzenia. W związku z planowaną budową ronda przy kościele pomnik św. Floriana musi być usunięty ze skrzyżowania i zajmie on miejsce, w którym dotąd był pomnik papieski. Decyzje te podjęto po wielu różnych konsultacjach.
 11. Dyrektor Zespołu Szkół w Sieniawie przypomina, że do 9 czerwca trwa nabór wniosków do szkół ponadgimnazjalnych. Podania można składać w sekretariacie szkoły w godz. 730-1530. Oferta na rok szkolny 2017/2018 dostępna jest na stronie internetowej Zespołu Szkół. Serdecznie polecamy rozważenie oferty edukacyjnej Zespołu Szkół w Sieniawie.
 12. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Sieniawskiej zaprasza mieszkańców Gminy na spotkanie informacyjne dotyczące rozwoju Gminy Sieniawa. Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godz. 1700 w Pałacu w Sieniawie.
 13. Centrum Kultury Sokół serdecznie zaprasza na Dni Sieniawy, które odbędą się w dniach 9-11 czerwca. W piątek od godz. 900 Spartakiada dla dzieci i młodzieży, od godz. 1700 – rodzinne spotkanie z grą i zabawą. W sobotę od godz. 1600 – Turniej sprawnościowy sołectw. W niedzielę od godz. 1400 koncerty zespołów i wiele atrakcji.
 14. Zmarł nasz parafianin + Waldemar Okrasa z Sieniawy. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 1430 z kaplicy. Polećmy jego duszę Bożemu miłosierdziu…
 15. Podczas adoracji módlmy się o pomyślność dla naszej Ojczyzny, dziękujmy za opiekę Bożą nad naszym narodem, a także za nowych kapłanów i diakonów naszej diecezji i za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii.