1. Dzisiejsza Uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy okres Komunii św. wielkanocnej.
  2. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo do NSPJ, po nim wieczorowa Msza św.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz.700 i wieczorem o godz. 1800 połączona z nabożeństwem do NSPJ.
  4. W poniedziałek spotkanie formacyjne WKCH, we wtorek po wieczorowej Mszy św. obowiązkowe spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów.
  5. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. w Sieniawie: o godz. 700, o godz. 1000 uroczysta Msza św. z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy i wieczorem o godz. 1600. W Leżachowie i w Piganach Msze św. równocześnie o godz. 700. Prosimy parafian o przygotowanie ołtarzy: I – koło przystanku PKS – prosimy parafian z Dybkowa, II – na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Słonecznej – ołtarz ten przygotują parafianie z Leżachowa, III – na ul. Polnej – prosimy o przygotowanie parafian z Pigan, IV – przy budynku Banku – ołtarz ten przygotują parafianie z Wylewy. Prosimy rodziców o przygotowanie małych dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia na Boże Ciało i Oktawę. Dzieci z klas III prosimy, aby przyszły na Boże Ciało w strojach komunijnych. Zachęcamy parafian do przystrojenia trasy procesji eucharystycznej, do wystawienia w oknach obrazów Serca Jezusowego, Ostatniej Wieczerzy lub podobnych, aby podkreślić eucharystyczny charakter tej Uroczystości.
  6. Przyszła Niedziela to III niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę ze śpiewnikiem pieśni eucharystycznych na Boże Ciało oraz artykuł „Cała Polska śpiewa Panu” polecamy także Gościa Niedzielnego również ze śpiewnikiem pieśni eucharystycznych, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  8. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w 37 pieszej pielgrzymce archidiecezjalnej na Jasna Górę. Polecamy grupę św. Brata Alberta z Jarosławia i grupę bł. Marii z Leżajska. Szczegóły podane są na plakatach. Zachęcamy także parafian do duchowego pielgrzymowania. Na stoliku są karteczki do zgłoszenia swojego udziału w duchowej pielgrzymce.
  9. Burmistrz MiG Sieniawa organizuje kolonie letnie dla dzieci rodziców ubezpieczonych w KRUS. Wypoczynek będzie w Darłowie nad morzem w dniach od 30 lipca do 9 sierpnia 2017 r. Odpłatność 300 zł. Zainteresowani mogą się zgłaszać do Referatu Edukacji w urzędzie MiG.
  10. Polećmy w modlitwie naszą Ojczyznę, wszystkie rodziny naszej parafii, a także wszystkich dobroczyńców, naszej wspólnoty…