1. Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  2. O godz. 1600 nabożeństwo ku czci NSPJ, a po nim wieczorowa Msza św.
  3. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Cetuli parafia Radawa. Suma o godz. 1200.
  4. Jutro będziemy gościć w naszej parafii kapłanów z mojego rocznika święceń. Godz. 1200 odprawimy wspólnie Mszę św. dziękując Panu Bogu za 31 lat posługi kapłańskiej z prośbą o nowe powołania do służby w Kościele. Serdecznie zapraszam parafian na tę modlitwę.
  5. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800 z nabożeństwem do NSPJ.
  6. We czwartek na wieczorowej Mszy św. zakończenie oktawy Bożego Ciała; błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków. Msza św. w Leżachowie i w Piganach we czwartek o godz. 1630.
  7. W piątek przypada uroczystość NSPJ. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. O godz. 830 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze szkół podstawowych. Msza św. dla Gimnazjum i Zespołu Szkół o godz. 1000. Zapraszamy także wszystkich nauczycieli, wychowawców i rodziców, aby dziękować Panu Bogu za kolejny rok życia, nauki i pracy.
  8. Serdecznie zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy. Szczegóły są na plakatach .
  9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  10. Z wielkim bólem informujemy parafian, że w dniu wczorajszym, prawdopodobnie w godzinach popołudniowych dokonano włamania przez kratę do naszej świątyni. Została wyrwana ze ściany i zabrana skrzynka z ofiarami na Radio Maryja. Trwa dochodzenie prowadzone przez Policję. Zachęcamy wszystkich parafian do modlitwy wynagradzającej za znieważenie miejsca poświęconego Panu Bogu i o opamiętanie dla dopuszczających się świętokradztwa. Odmówimy akt wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa.