1. Rozpoczęły się wakacje. Dla wielu osób, dla dzieci i młodzieży jest to czas na odnowienie sił fizycznych i duchowych. Pamiętajmy o modlitwie i uwielbieniu Pana Boga przez udział w Niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.
3. We czwartek przypada Uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. w Sieniawie: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. W Leżachowie i Piganach o godz. 1630. W Cieplicach uroczystość odpustowa, Suma o godz. 1100.
4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.
5. Od najbliższej Niedzieli przez okres wakacji w Niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 900.
6. Zapraszamy do pielgrzymowania fizycznego i duchowego do Częstochowy.
7. Polecamy dzisiejsza prasę katolicką: Niedzielę, a w niej artykuł „Wolni, aby kochać” a także „Pielgrzymka to oddech dla duszy”, polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
8. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą III Niedzielę miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
9. Zakład Rolniczo – Przemysłowy „Farmutil”, potencjalny inwestor nowego zakładu utylizacyjnego w Leżachowie, serdecznie zaprasza wszystkich zaniepokojonych mieszkańców do obejrzenia zakładu utylizacji w Śmiłowie koło Piły. Będzie możliwość zapoznania się z obiektem, jaki już od dawna tam funkcjonuje i z nowoczesną technologią, by się przekonać czy zagraża, czy nie zagraża środowisku i zdrowiu ludzi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie przedstawicieli Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Sieniawskiej. Wyjazd 1 lipca 2017 (sobota) o godz. 400 z placu targowego. Inwestor oferuje bezpłatny przejazd i obiad w Śmiłowie. Zapisy w Urzędzie MiG pokój nr 1 lub telefonicznie do Piotra Czopik.
10. W miniony poniedziałek naszą parafię odwiedzili moi koledzy – kapłani wyświęceni w 1986 roku. Było to radosne i pobożne spotkanie, dlatego bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli je przygotować i uświetnić. Dziękuję Księżom Wikariuszom, Siostrom Służebniczkom, pracownikom parafii, dzieciom, nauczycielom i wszystkim parafianom obecnym tak licznie na wspólnej modlitwie. Dziękuję serdecznie P. Burmistrzowi, który obdarował kapłanów miłymi pamiątkami z Sieniawy. Niech Pan Bóg wszystkich zaangażowanych obdarzy potrzebnymi łaskami.
11. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności + Maria Mazurkiewicz z Sieniawy z os. za Parkiem. Jej pogrzeb odbędzie się jutro na cmentarzu w Rzeszowie – Wilkowyi o godz. 1330. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu…
12. Polećmy opiece MB wszystkich wypoczywających na wakacjach, wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii i pracujących dla jej dobra…