1. Przeżywamy czas wakacyjny, urlopowy i pielgrzymkowy – otoczmy modlitwą wypoczywających na wakacjach i pielgrzymujących do Częstochowy i innych Sanktuariów, aby odnowili swoje siły fizyczne i duchowe, by nie zapominali o wierności przykazaniom Bożym.
  2. Wieczorowa Msza św. o godz. 1600. Dzisiaj ze względu na uroczystość ślubną nie będzie adoracji o godz. 1500.
  3. Msze św. w tygodniu: od poniedziałku do piątku włącznie tylko rano o godz. 700. W sobotę rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.
  4. W tym tygodniu  we środę rano odprawimy  nowennę do MB Nieustającej Pomocy, a we czwartek nabożeństwo do bł. Augusta. We wtorek przypada wspomnienie św. Benedykta – patrona Europy.
  5. Przyszła Niedziela to III Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której polecamy artykuł ”Szczęśliwy naród, który umie wielbić Pana„, a także artykuł „Premier wiedział, nie powiedział„, polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  7. Burmistrz MiG Sieniawa organizuje kolonie letnie dla dzieci rodziców ubezpieczonych w KRUS. Wypoczynek będzie miał miejsce w Sławie woj. lubuskie nad jeziorami w dniach 5-18.08.2017 r. Odpłatność 300 zł. Wiek uczestników od 10 do 16 lat. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do referatu Edukacji Urzędu MiG.
  8. W modlitwie do MB prośmy o potrzebne łaski dla dzieci i młodzieży, dla pielgrzymów, dla wszystkich powołanych do szczególnej służby Bożej, i dla wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii, prośmy o pomyślność naszej Ojczyzny i o to, byśmy umieli cenić to co stanowiło i co stanowi o jej wielkości…