1. Dzisiaj w III Niedzielę miesiąca ofiary z tacy przeznaczone są na fundusz remontowy parafii. Polecamy w modlitwie wszystkich zatroskanych o duchowe i materialne dobro naszej parafii.
  2. Dzisiaj wieczorowa Msza św. o godz. 1600.
  3. Msze św. w tygodniu: od poniedziałku do piątku włącznie tylko rano o godz. 700, w sobotę rano i wieczorem o godz. 1800.
  4. We środę rano odprawimy nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  5. We czwartek po rannej Mszy św. odprawimy Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwami za powołanych i o nowe powołania w Kościele za wstawiennictwem bł. Augusta. Po adoracji ucałowanie relikwii błogosławionego.
  6. W przyszłą Niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo pojazdów. Ofiary z tacy przeznaczone będą na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z ciekawym rozważaniem o szkaplerzu, a także ciekawe zestawienie wypowiedzi: jak o Polsce mówi Donald Tramp a jak Donald Tusk, polecamy także Gościa Niedzielnego,  pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  8. Zmarł nasz parafianin + Roman Szul z Leżachowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 1500 z domu. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu…
  9. Pomódlmy się w intencji wypoczywających na wakacjach, dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii, polećmy wszystkie osobiste intencje…