1. Dzisiaj w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo pojazdów. Ofiary z tacy przeznaczone będą na zakup środków transportu dla misjonarzy. Msza św. wieczorowa o godz. 1600.
  2. Msze św. w tygodniu codziennie rano o godz. 700, w sobotę dodatkowo wieczorem o godz. 1800.
  3. We środę rano odprawimy nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
  4. We czwartek po rannej Mszy św. odprawimy Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwami za powołanych i o nowe powołania w Kościele za wstawiennictwem bł. Augusta. Po adoracji ucałowanie relikwii błogosławionego.
  5. Składamy serdeczne podziękowanie za złożoną ofiarę w ubiegłą III Niedzielę miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  7. Tradycyjnie jak co roku 2.08 o godz. 4.30 wyruszy Dekanalna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium MB Pocieszenia w Leżajsku. Dla tych, którzy nie mogą pielgrzymować pieszo, będzie zorganizowana możliwość dotarcia autokarami. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej pięknej formie modlitwy. Więcej szczegółów będzie podane w przyszłą niedzielę.
  8. Pragniemy poinformować parafian, że w piątek wskutek wielkiej nawałnicy zostało uszkodzonych kilka pomników na cmentarzu. W poniedziałek służby gminne uprzątną powaloną lipę i wtedy będą oszacowane powstałe szkody. By to nastąpiło prosimy parafian, których pomniki ucierpiały, aby zgłosili się do P. Mariana Świta w celu oszacowania szkód. Dopiero później będzie można naprawić powstałe szkody.
  9. Pomódlmy się w intencji wypoczywających na wakacjach, dobroczyńców, ofiarodawców, pracujących dla dobra naszej parafii, naszych osobistych intencjach…