1. Trwają wakacje i czas urlopowy. Dla wielu osób, dzieci, młodzieży i dorosłych jest to czas na odnowienie sił duchowych i fizycznych. Pamiętajmy o modlitwie i uwielbieniu Pana Boga przez udział w Niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
 2. Dzisiaj w Radawie o godz. 1200 odpust parafialny ku czci św. Anny.
 3. Msze św. w tygodniu w Sieniawie: rano o godz. 700, w piątek i w sobotę dodatkowo również wieczorem o godz. 1800.
 4. We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.
 5. We środę rano odprawimy nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 6. Tradycyjnie jak co roku 2 sierpnia (w środę), o godz. 400 (przyśpieszymy o pół godziny ze względu na remont mostu) wyruszy Dekanalna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium MB Pocieszenia w Leżajsku. Dla tych, którzy nie mogą pielgrzymować pieszo, będzie zorganizowana możliwość dotarcia autokarami. Autobusy będą podstawione pod kościołem w Sieniawie o godz. 930. Serdecznie zachęcamy do udziału w tej pięknej formie modlitwy.
 7. We czwartek po rannej Mszy św. odprawimy Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwami za powołanych i o nowe powołania w Kościele za wstawiennictwem bł. Augusta. Po adoracji ucałowanie relikwii błogosławionego.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca. Spowiedź w kościołach filialnych w czwartek przed Mszą Świętą o godz. 1630. W piątek w Sieniawie od godz. 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź pierwszopiątkowa. Od godz. 900 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
 1. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, patrona kapłanów, w modlitwie polecajmy wszystkich duszpasterzy, a szczególnie proboszczów.
 2. W niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego.
 3. Polecamy dzisiejsza prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 4. Burmistrz MiG Sieniawa informuje, że w dniu 31 lipca 2017 r. (poniedziałek) od 1100 do 1800 w siedzibie Urzędu MiG w Sieniawie zorganizowany będzie punkt informacyjny dla kandydatów do służby w Wojskach Obrony Terytorialnej, w którym zostanie udostępniona informacja osobom zainteresowanym do podjęcia Terytorialnej Służby Wojskowej oraz rejestracja ochotników.
 5. Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu (dawny Zespół Szkół Rolniczych) serdecznie zaprasza na Zjazd Absolwentów połączony z obchodami Jubileuszu 70 – lecia Szkoły, które odbędą się 30 września 2017 roku. Szczegóły na stronie www.zszarzecze.com.pl.
 6. Polećmy opiece MB naszą Ojczyznę, wszystkich wypoczywających na wakacjach, wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii oraz pracujących dla jej dobra, módlmy się również o trzeźwość…