1. Dzisiaj w Piganach odpust ku czci św. Maksymiliana.  Uroczysta Suma o godz. 1200.
  2. Dzisiaj godz. 1500 w Sieniawie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK, o godz. 1600 wieczorowa Msza św.
  3. We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w Sieniawie: o godz. 700, Uroczysta Suma Odpustu Parafialnego o godz. 1200 połączona z poświęceniem wieńców, ziół i kwiatów.  Prosimy o przygotowanie i uroczyste przyniesienie do świątyni wieńców zbożowych z poszczególnych części parafii.  Wieczorowa Msza św. o godz. 1600. W Leżachowie Msza św. o godz. 800, w Piganach o godz. 1000.
  4. Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek i w sobotę rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800, we środę, czwartek i piątek  Msza św. tylko rano o godz. 700. Przed uroczystością odpustu parafialnego zachęcamy do spowiedzi św., aby w stanie łaski uświęcającej przeżyć uroczystość ku czci naszej Patronki NMP.
  5. W przyszłą Niedzielę przypadnie III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, której treścią numeru jest Uroczystość Wniebowzięcia MB, treści związane z trzeźwością i artykuł „Rodzina jest najważniejsza”, polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i  czasopismo Miłujcie się.
  7. W modlitwie do MB prośmy o owocne przeżycie odpustów  w parafii, o trzeźwość naszych rodzin, oraz polecajmy wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii…