1. Dzisiaj w Adamówce  uroczystość odpustowa ku czci MB Królowej Rodziny. Suma o godz. 1200.
  2. Dzisiaj  przypada III Niedzielę miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
  3. Msze św. w tygodniu: od poniedziałku do piątku włącznie tylko rano o godz. 700, w sobotę także wieczorem o godz. 1800.
  4. W sobotę w Czercach o godz. 1100 uroczystość odpustowa ku czci MB Częstochowskiej.
  5. W przyszłą Niedzielę w Dybkowie odbędą się Gminne Uroczystości Dożynkowe. Rozpoczną się Mszą św. o godz. 1500 odprawioną w Dybkowie, z poświęceniem wieńców dożynkowych i chleba. Z tego powodu  w Sieniawie nie będzie Mszy św. o godz. 1600. W imieniu organizatorów uroczystości dożynkowych serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy na dziękczynną modlitwę za tegoroczny chleb i na radosne świętowanie.
  6. W przyszłą Niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przez pracę, dary żywnościowe i  modlitwę przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Odpustu Parafialnego. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym. Wielką radością napawa  fakt, że coraz więcej parafian przeżywa uroczystość odpustową w stanie łaski uświęcającej. Pielęgnujmy w naszej wspólnocie właściwe rozumienie takich wydarzeń.
  9. Pomódlmy się za wszystkich, którzy ucierpieli ostatnio w zamachach terrorystycznych i w wyniku nawałnic oraz za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii…