1. Dzisiaj w Dybkowie o godz. 1500 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory rozpoczynająca Dożynki Gminne. Serdecznie zapraszamy. W związku z tą uroczystością w Sieniawie nie będzie Mszy św. o godz. 1600.
  2. Dzisiaj przez ofiarę złożoną do puszek przed świątynią możemy pomóc poszkodowanym w wyniku nawałnic, które ostatnio nawiedziły naszą Ojczyznę. Wesprzyjmy tych, którzy utracili nawet cały dorobek życia.
  3. Msze św. w tygodniu  rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. We czwartek 31 sierpnia spowiedź pierwszopiątkowa w Leżachowie i Piganach o godz. 1630. Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu w Sieniawie w piątek od godz. 1630. Od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną.
  5. W każdą sobotę o godz. 1500 odbywa się próba scholii. Zapraszamy na te spotkania młodzież, która swoimi talentami chciałaby służyć wspólnocie parafii w uroczystym przeżywaniu Eucharystii.
  6. Czytajmy prasę katolicką. Polecamy dzisiejszą Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom z ubiegłej III – Niedzieli miesiąca, serdeczne Bóg zapłać.
  8. Siostry Służebniczki zapraszają wszystkich rodziców dzieci zapisanych i uczęszczających do przedszkola sióstr na obowiązkowe spotkanie organizacyjne w środę 30 sierpnia na godz. 1600.
  9. Przypominamy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, że nowy rok szkolny rozpocznie się 4 września uroczystą Mszą św. o godz. 800. Zapraszamy na wspólną modlitwę uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum. Bardzo prosimy, aby dzieci i młodzież rozpoczęły nowy rok szkolny pojednane z Panem Bogiem przez spowiedź i Komunię świętą.
  10. Pomódlmy się za naszą Ojczyznę, za wszystkich rolników, za dzieci i młodzież, które rozpoczynają nowy rok szkolny, za wszystkich dobroczyńców naszej parafii i za poszkodowanych w wyniku nawałnic…