1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Modlitwą obejmujemy wszystkich pracowników mediów, zwłaszcza mediów katolickich.
 2. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Leżachowie. Msza św. o godz. 1200.
 3. Wieczorowa Msza św. w Sieniawie o godz. 1600.
 4. Dzisiaj przypada III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone są na cele remontowe.
 5. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. We czwartek Msze św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 1630.
 6. Jutro przypada święto św. Stanisława Kostki. Na wieczorową Mszę św. zapraszamy dzieci i młodzież, by pomodlić się do swojego patrona.
 7. Spotkania grup duszpasterskich: poniedziałek – wszyscy ministranci i lektorzy i WKCH .
 8. W środę na wieczorową Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 9.  Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę zawierającą informacje o inicjatywie modlitewnej „Różaniec do granic”, a także artykuł o emeryturach- instrukcje dla 60- i 65-latków, polecamy także  Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
 10. Podczas zebrania plenarnego Konferencja Episkopatu Polski zapoznała się z obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Zatrzymaj aborcję” mającą na celu większą ochronę dziecka poczętego. Biskupi polecają tę inicjatywę modlitwie i zachęcają do zbierania podpisów. W naszej parafii rozpoczniemy zbieranie podpisów od przyszłej Niedzieli. Może to uczynić każdy, kto ukończył 18 lat. Potrzebny jest nr PESEL. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy, aby zatrzymać zabijanie chorych nienarodzonych dzieci.
 11. W tym roku Pielgrzymka Róż Różańcowych będzie 30 września do Kolegiaty Jarosławskiej. Zachęcamy do wyjazdu w sposób indywidualny. Natomiast w ramach inicjatywy modlitewnej „Różaniec do granic” będzie organizowany wyjazd do parafii przygranicznej w Hermanowicach w pierwszą sobotę października, w święto MB Różańcowej.
 12. Pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki – wyjazd spod kościoła w sobotę 23 września o godz. 300, powrót w niedzielę wieczorem.
 13. W sobotę 30 września organizowany jest wyjazd do Przemyśla dla ministrantów, lektorów, DSM i młodzieży Focolare. Szczegóły będą podane na spotkaniach poszczególnych grup.
 14. W dniu 3 października o godz. 1530 będzie prowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, aby wesprzeć projekty misyjne prowadzone przez Kościół w Polsce i na świecie, głównie w Afryce. Szczegóły są na plakacie w gablotce i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 15. Polecajmy Matce Bożej, która jest wzorem słuchania i rozważania Słowa Bożego wszystkich parafian, media katolickie w naszej Ojczyźnie, wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty oraz wszystkie intencje, które kryją się w naszych sercach…