1. Dzisiaj łączymy się duchowo i w modlitwie z ogólnopolską Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę i polecamy opiece Matki Bożej rodziny i małżeństwa naszej parafii.
  2. Od dzisiejszej Niedzieli zbieramy podpisy, aby poprzeć ustawę o pełniejszej ochronie życia nienarodzonych.
  3. Wieczorowa Msza św. w Sieniawie o godz. 1600.
  4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800. Msza św. w Leżachowie i w Piganach we czwartek o godz. 1630.
  5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – Wspólnota Krwi Chrystusa, wtorek – ministranci i lektorzy, środa – Grupa Modlitewna, piątek – Focolare.
  6. Pielgrzymka Róż Różańcowych do Jarosławia w sobotę 30 września. Początek spotkania modlitewnego o godz. 930. Zachęcamy parafian do udziału w sposób indywidualny.
  7. Bardzo serdecznie zachęcamy parafian do wzięcia udziału w modlitwie różańcowej w ramach akcji modlitewnej Różaniec do granic w sobotę 7 października. Nasz dekanat pielgrzymuje do przygranicznej parafii Hermanowice. Zapisy w zakrystii.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, czasopismo Miłujcie się. Czytajmy prasę katolicką, by bardziej świadomie przeżywać naszą wiarę.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą III Niedzielę miesiąca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  10. Polećmy w modlitwie wszystkich dobroczyńców naszej parafii, oraz młodzież akademicką i wspólnotę seminaryjną, która rozpoczęła nowy rok nauki i formacji…