1. Dzisiejsza Niedziela to I Niedziela miesiąca. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1600 nabożeństwo różańcowe, a po nim wieczorowa Msza św. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone są na potrzeby Seminarium Duchownego, ofiary składane do puszek przed świątynią przeznaczone będą na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku.
  2. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Dąbrowicy, parafia Kolonia Polska. Uroczysta suma o godz. 1200.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. Wieczorowa Msza św. będzie połączona z nabożeństwem różańcowym. Serdecznie zachęcamy parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w miesiącu październiku. Tych, którzy nie mogą wspólnie modlić się na różańcu w kościele, zachęcamy do odmawiania tej modlitwy w rodzinach. Dzieci ze Szkoły Podstawowej po nabożeństwie różańcowym otrzymywać będą obrazki, o objawieniach MB.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy, piątek – kandydaci do bierzmowania – klasy VII, a także II i III klasy gimnazjum.
  5. W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w Leżachowie i w Piganach we czwartek o godz. 1530. Spowiedź w Sieniawie w piątek od godz. 1530. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. W sobotę wieczorem nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. Przypominamy, że w każdy piątek przed wieczorową Mszą św. trwa adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zachęcamy do udziału w tej modlitwie adoracyjnej.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci. Czytajmy prasę katolicką, by bardziej świadomie przeżywać naszą wiarę.
  7. Serdecznie zachęcamy parafian do składania podpisów, aby obronić chore nienarodzone dzieci przed aborcją.
  8. Cała nasza Ojczyzna przygotowuje się do wspólnej modlitwy różańcowej w parafiach położonych przy granicach naszej Ojczyzny. Nasza parafia będzie uczestniczyła w takiej modlitwie w parafii Hermanowice. Zachęcamy do udziału w tej modlitwie. Zapisy prowadzone są w zakrystii. Koszt 20 zł. Wyjazd spod kościoła w sobotę 7 października o godz. 800.
  9. W najbliższy wtorek 3 października o godz. 1530 będzie prowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, aby wesprzeć projekty misyjne prowadzone przez Kościół w Polsce i na świecie, głównie w Afryce. Prosimy składać zużyty sprzęt obok salki na skarpie. Stojący na parkingu zielony kontener na elektrosprzęt to zbiórka prowadzona przez gminę na inny cel.
  10. Polećmy w modlitwie  wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii, a także młodzież akademicką i  wspólnotę seminaryjną i wszystkie nasze osobiste intencje…