1. Dzisiaj przeżywamy XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Przed świątynią zbierane są ofiary, które będą przeznaczone na stypendia dla młodzieży z biedniejszych rodzin. O godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK. O godz. 1600 odmówimy różaniec w intencji dziękczynnej za życie i pontyfikat Ojca św. Jana Pawła II, a po nim wieczorowa Msza św.
  2. W przyszłą Niedzielę będzie III-cia Niedziela miesiąca – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z nabożeństwem różańcowym.  We czwartek o godz. 1530 Msza św. w Leżachowie i  Piganach. Bardzo serdecznie zachęcamy parafian do udziału w modlitwie różańcowej.
  4. Spotkania formacyjne:  poniedziałek – WKCH, wtorek –  ministranci i lektorzy, środa – Grupa Modlitewna, piątek – młodzież Focolare.
  5. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z wieloma rozważaniami o różańcu i nowennie pompejańskiej, Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i nowy numer czasopisma Miłujcie się.
  6. Aby nie śpieszyć się w ostatniej chwili organizujmy sobie czas, by uporządkować cmentarz parafialny i cmentarz w Leżachowie przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  7. Drodzy Parafianie! Po dwóch latach od wykonania wypłaciliśmy ostatnią ratę należności za parking przykościelny w kwocie 28 tys. zł. Do naszej świątyni zostały wykonane 4 nowe konfesjonały, które kosztowały 10 tys. zł. Dla potrzeb sprawowanej liturgii odnowiliśmy 2 zabytkowe kielichy i monstrancję. Koszt odnowienia to 2,5 tys. zł. Powyższe wydatki pokryliśmy z funduszu remontowego parafii, na którym są gromadzone ofiary z tacy trzecich niedziel miesiąca. Przy okazji tego podsumowania serdecznie dziękujemy parafianom, którzy systematycznie wspierają fundusz remontowy, a pozostałych prosimy o pomoc w miarę swoich możliwości.
  8. Zmarli nasi parafianie: + Weronika Wawryszko z Sieniawy, pogrzeb dzisiaj o godz. 1300 z kaplicy, a także + Mieczysław Paluch z Sieniawy, pogrzeb w poniedziałek o godz. 1500 z kaplicy.  Polećmy ich dusze  Bożemu Miłosierdziu…
  9. Pomódlmy się o to byśmy starali się korzystać  z bogatego przesłania, jakie zostawił Kościołowi św. Jan Paweł II, polećmy wszystkie rodziny naszej parafii, by pogłębiały swoją wiarę, wzajemną miłość i jeszcze bardziej ukochały modlitwę różańcową, polećmy wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców  naszej wspólnoty…