1. Jutro przypada 39 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową kardynała Karola Wojtyłę. W naszych modlitwach dziękujmy Panu Bogu za ten wyjątkowy pontyfikat i przez wstawiennictwo św. JP II wypraszajmy potrzebne łaski. Na ołtarzu milenijnym możemy zobaczyć papieski różaniec, taki, jakie wręczał wszystkim przez cały pontyfikat. Jutro po wieczorowej Mszy św. dzieci klas III wraz z S. Moniką przedstawią program o św. JP II. Serdecznie zapraszamy na wieczorową Mszę św. i na wspomnienie o JP II.
  2.  Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca – modlimy się za wszystkich ofiarodawców – ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
  3. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo różańcowe, a po nim wieczorowa Msza św.
  4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z nabożeństwem różańcowym. We czwartek Msza św. w Leżachowie i Piganach o godz. 1530.
  5. Spotkania formacyjne: wtorek – ministranci i lektorzy, piątek – młodzież Focolare.
  6. We środę przypada święto św. Łukasza ewangelisty. Modlić się będziemy w intencji służby zdrowia.
  7. Przyszła Niedziela to Niedziela Misyjna. Ofiary z tacy będą przeznaczone na misje.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, a w niej piękne wspomnienia z modlitwy różańcowej na granicach naszej Ojczyzny i wspomnienie o niezwykłym biskupie Janie Chrapku, polecamy również Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  9. Drodzy Parafianie! Chcemy dziś poruszyć ważny dla naszej wspólnoty parafialnej temat. Kiedy żegnamy naszych bliskich zmarłych, na pogrzebach zamawianych jest bardzo dużo intencji mszalnych. Jak mówi nam nasza wiara, jest to najskuteczniejsza pomoc, jaką możemy ofiarować naszym zmarłym. Pojawia się jednak pewna trudność, związana z zamówieniem innych intencji mszalnych, gdyż obecnie możemy je zapisać dopiero na marzec przyszłego roku. W związku z tym za wzorem innych parafii postanowiliśmy, że tu w parafii będziemy odprawiali 5 intencji ofiarowanych przez najbliższą rodzinę, a pozostałe przekażemy innym kapłanom do odprawienia. Bardzo prosimy o przyjęcie tych decyzji dla duchowego dobra nas wszystkich i właściwego funkcjonowania naszej parafii.
  10. Przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. JP II prośmy o potrzebne łaski dla naszych rodzin, parafii, ojczyzny i całego Kościoła…