1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Misyjną pogłębiając naszą świadomość o odpowiedzialności wszystkich wierzących za Misyjne Dzieło Kościoła. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje.
 2. Dzisiaj przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
 3. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo różańcowe, a po nim wieczorowa Msza św.
 4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z nabożeństwem różańcowym. We czwartek Msza św. w Leżachowie i Piganach o godz. 1530.
 5. Spotkania formacyjne:  poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy, środa – GM, piątek – młodzież Focolare.
 6. W przyszłą Niedzielę uroczystość odpustowa w parafii Krasne. Uroczysta Suma o godz. 1200.
 7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z artykułem „Godność rodziny godnością ojczyzny” a także „Debata nad chorą Europą”, polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 8. W poniedziałek wieczorem, w 39 rocznice wyboru Kardynała Wojtyły na Stolicę Piotrową odbyła się w naszej świątyni okolicznościowa akademia poświęcona życiu i papieskiej posłudze św. JP II. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy dzieciom oraz S. Monice za trud włożony w przygotowanie tak pięknego wspomnienia o naszym wielkim Rodaku. Bóg zapłać.
 9. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą III Niedzielę miesiąca. Tydzień wcześniej do puszek na wsparcie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebrano 1650 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 10. Zbliża się czas szczególnej pamięci i modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Na ołtarzu milenijnym i na ławkach są karteczki, aby polecać zmarłych w tegorocznych wypominkach.
 11. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana nasza parafianka + Janina Kalin z Rudki – Przyjmy. Pogrzeb we wtorek godz. 1500z kaplicy w Rudce. Polećmy jej dusze Bożemu Miłosierdziu…
 12. Polećmy w modlitwie pasterską posługę misjonarzy w całym Kościele, polećmy wszystkich powołanych do Służby Bożej, a także wszystkich dobroczyńców i zatroskanych o dobro naszej parafii…