1. Dzisiaj w parafii Krasne uroczystość odpustowa. Suma o godz. 1200.
 2. Dzisiaj o godz. 1600 odmówimy modlitwę różańcową, po niej wieczorowa Msza św.
 3. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w Sieniawie o godz. 700, 900 i o godz. 1300 – będzie to Msza Św. koncelebrowana, z procesją żałobną na cmentarz. Msze Św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 900 z procesją na cmentarz.
 4. W czwartek Dzień Zaduszny. Modlimy się za wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. w Sieniawie: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 z procesją na cmentarz. W Leżachowie i w Piganach Msza św. o godz. 1530.
 5. W Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny można zyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany jedynie za zmarłych. Warunkiem jest wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, spowiedź, komunia  św., nawiedzenie kościoła i odmówienie: Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca św. W listopadzie spełniając powyższe warunki i nawiedzając pobożnie cmentarz możemy zyskać odpust zupełny do 8 listopada, a w dniach następnych odpust cząstkowy.
 6. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700  połączona z modlitwą różańcową, a w listopadzie z modlitwą za zmarłych zgłaszanych w tegorocznych wypominkach. Karteczki na wypominki rozłożone są na ławkach i na ołtarzu MB Częstochowskiej.
 7. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy.
 8. W tych najbliższych dniach  przed każdą Mszą św. i w trakcie wszystkich nabożeństw okazja do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Zachęcamy wszystkich parafian, aby pojednali się z Panem Bogiem i z czystym sercem polecali Bogu swoich bliskich zmarłych.
 9. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w Leżachowie i w Piganach we czwartek przed Mszą św. Spowiedź w Sieniawie w piątek od godz. 1600. W piątek na wieczorową Mszę św. i na spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem zapraszamy młodzież klas VII oraz II i III klasy gimnazjum. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną.
 10. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z wartościowym rozważaniem – Pod patronatem Wszystkich Świętych, a także artykuły – Świątynia serc i Siła modlitwy. Polecamy także Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
 11. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana + Bronisława Gajda z Wylewy. Jej pogrzeb we wtorek o godz. 1300 z kaplicy. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu…
 12. Polećmy MB wszystkie rodziny naszej parafii, aby przez modlitwę za bliskich zmarłych i za poległych w obronie Ojczyzny umacniały się w miłości do bliźnich i w wierze w życie wieczne, polećmy wszystkich zatroskanych o piękno naszych świątyń i świątyń naszych serc…