1. Trwa listopadowy czas zadumy i refleksji nad naszym życiem i naszą wędrówką do wieczności. Wspominając zmarłych niesiemy im modlitewną pomoc.
  2. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę miesiąca – Niedzielę adoracyjną. Po Sumie i w kościołach filialnych zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 1600 różaniec za zmarłych zgłaszanych w tegorocznych wypominkach, po nim wieczorowa Msza św. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszej Archidiecezji.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z modlitwą różańcową za zmarłych zgłaszanych w wypominkach. We czwartek Msza św. i modlitwy za zmarłych w Leżachowie i Piganach.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek- ministranci i lektorzy, środa – GM i ADPDCz, piątek – młodzież Focolare.
  5. W sobotę przypada 99 rocznica odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Modlić się będziemy dziękując Panu Bogu za dar wolności i o błogosławieństwo Boże dla Ojczyzny oraz za poległych w jej obronie. O godz. 1500 odprawimy uroczystą Mszę św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. nastąpi przemarsz i złożenie kwiatów pod pomnikiem św. JP II i Tablicą Legionistów. Następnie w Sali Sokoła odbędzie się  okolicznościowa akademia przygotowana przez uczniów SP z Wylewy. W imieniu P. Burmistrza i organizatorów serdecznie zapraszamy  na te uroczystości. W sobotę nie będzie już Mszy św. o godz. 1700.
  6. W przyszłą Niedzielę o godz. 1500 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK. Zapraszamy także członków Róż Różańcowych i inne osoby.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której znajdziemy piękne rozważania o inicjatywie „Nie piję bo kocham„ i relację z diecezjalnej pielgrzymki do Fatimy. Polecamy także Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci – Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie Państwu Sudoł z Wylewy za podarowanie do świątyni pięknych kwiatów. Bóg zapłać.
  9. Dziękujemy Gospodarzowi cmentarza, służbom komunalnym i Policji za troskę o cmentarz i bezpieczeństwo przed nim w Uroczystość Wszystkich Świętych.
  10. Drodzy parafianie! Trzy tygodnie temu w wyniku pożaru rodzina Bronisława i Janiny Majcher z Wylewy /Sławgóry/ poniosła spore straty materialne. W duchu parafialnej solidarności z poszkodowanymi zwracamy się o pomoc finansową, aby przed zimą odbudować uszkodzony dom. Będzie to można uczynić przez ofiarę złożoną do puszek w przyszłą Niedzielę.
  11. W modlitwie adoracyjnej wypraszajmy Boże Miłosierdzie dla zmarłych, zmarłych dobroczyńców naszej parafii, potrzebne łaski dla nas samych i naszych bliskich.