1. Przeżywamy dzisiaj IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – modlimy się za prześladowanych chrześcijan w Syrii.
  2. Dzisiaj o godz.1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK. O godz. 1600 modlitwy za zmarłych i wieczorowa Msza św.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z nabożeństwem za zmarłych zgłaszanych w tegorocznych wypominkach. Nie zaniedbujmy tego ważnego uczynku miłosierdzia i ofiarujmy naszym bliskim zmarłym ten wyraz  miłości i modlitewnej pamięci.
  4. We czwartek Msza św. i modlitwy za zmarłych w Leżachowie i w Piganach o godz. 1530.
  5. Spotkania formacyjne: poniedziałek WKCH, wtorek – ministranci i lektorzy, w środę GM.
  6. Najbliższa Niedziela to III Niedziela miesiąca, ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
  7. W najbliższy wtorek będziemy świętować urodziny bł. Edmunda Bojanowskiego. Liturgię Mszy św. o godz. 1600 przygotują siostry i dzieci z przedszkola sióstr oraz ich rodzice. Po Mszy św. dzieci przedstawią krótki program artystyczny o bł. Edmundzie oraz odbędzie się występ laureatów Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Po tym występie będą rozdawane drobne niespodzianki dla wszystkich uczestników Eucharystii. Serdecznie zapraszamy po Mszy św. do Sali kina Sokół.
  8. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  9. W najbliższy piątek na wieczorową Mszę św. i na spotkanie formacyjne przed uroczystością komunijną zapraszamy rodziców dzieci klas III.
  10. Składamy serdeczne podziękowanie P. Burmistrzowi, pracownikom Gospodarki Komunalnej, strażakom, firmom P. Andrzeja Lisika i P. Krzysztofa Kurko za przeniesienie figur św. JP II i św. Floriana.
  11. Módlmy się o  pomyślność dla naszej Ojczyzny, za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców, polećmy także chrześcijan na całym świecie, którzy cierpią z powodu wyznawanej wiary w Jezusa Chrystusa, aby nie tracili ducha. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia…