1. W dzisiejszą Niedzielę z inicjatywy Ojca św. Franciszka obchodzony jest I Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Nie miłujmy słowem, ale czynem”.
  2. Dzisiaj o godz. 1600 nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach, a po nim wieczorowa Msza św.
  3. Dzisiejsza Niedziela to III Niedziela miesiąca, ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii.
  4. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 połączona z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach. We czwartek w Leżachowie i Piganach Msza św. i modlitwy za zmarłych o godz. 1530.
  5. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, piątek – młodzież Focolare.
  6. Najbliższa Niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia Niedziela roku liturgicznego.
  7. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę – z oświadczeniem Episkopatu o świętowaniu Niedzieli, a także artykuł o Nowennie Pompejańskiej, polecamy także: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, czasopismo Miłujcie się i Misyjne Drogi.
  8. W imieniu rodziny P. Majcher z Wylewy – Sławgóry składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone do puszek w ubiegłą Niedzielę. Zebrano 7500 zł i 5 USD. Państwo Majcher dziękują także za sprawną i fachową pomoc przy gaszeniu pożaru wszystkim strażakom i sąsiadom, a także P. Burmistrzowi, P. Sołtys i strażakom zbierającym ofiary. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym.
  9. Polećmy w modlitwie  wszystkie sprawy naszej  Ojczyzny, polećmy nasze rodziny, wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii…