1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy okres Adwentu. Jest to czas wspominania historycznego Adwentu, a także osobistej troski wszystkich wierzących, aby godnie przygotować się na święta Bożego Narodzenia i na powtórne przyjście Chrystusa na końcu dziejów. Zachęcamy do udziału w Mszach św. roratnich, które będą sprawowane wieczorem, aby także dzieci i młodzież mogły w nich uczestniczyć. Dzieci będą składały  przed ołtarzem serduszka dobrych uczynków spełnionych w Adwencie i będą brały udział w losowaniu figurki MB i św. Józefa i na jedną dobę zabiorą figurkę do swojego domu. Będą także otrzymywały pamiątkowe obrazki. Prosimy, aby dzieci przychodziły z lampionami. Adwent rozpoczyna nowy rok liturgiczny, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Duch, który umacnia miłość”.
 2. Dzisiaj jest I Niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Sumie, w kościołach filialnych i dla dzieci po Mszy św. o godz. 900.   Wieczorowa Msza św. o godz. 1600. W dniu dzisiejszym modlitwą i ofiarą składaną na tacę wspieramy wspólnotę Seminarium Duchownego w Przemyślu.
 3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700 Msza św. roratnia.
 4.  Spotkania duszpasterskie: poniedziałek – WKCH, wtorek – ministranci i  lektorzy, piątek – młodzież Focolare.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.
 6. Uroczystość odpustowa w Majdanie Sieniawskim w najbliższą  środę. Suma o godz. 1100.
 7. We środę 6 grudnia  po wieczorowej Mszy św.  do naszej  świątyni w Sieniawie przybędzie św. Mikołaj. Zapraszamy dzieci, Dziewczęcą Służbę Maryjną, Scholę, Ministrantów i wszystkich grzecznych parafian. Bliższe szczegóły można omówić w zakrystii.
 8. W piątek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w Sieniawie o godz. 700 i 1700. Na wieczorowej Mszy św. dzieci komunijne otrzymają poświęcone medaliki. Zapraszamy ich razem z rodzicami. Msza św.  w Leżachowie i Piganach o godz. 1530.
 9. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego z ciekawymi rozważaniami o przeżywaniu Adwentu i tematyce nowego roku liturgicznego.
 10. W  zakrystii   można nabywać świece wigilijne w cenie 5 zł lub więcej. Dochód z ich sprzedaży Caritas przeznacza na pomoc najbiedniejszym dzieciom.
 11. W tym tygodniu Pan Organista będzie roznosił opłatki świąteczne. Przyjmując go w swoich domach i składając ofiarę z tej okazji wynagradzamy Panu Organiście za jego całoroczną pracę dla parafii. Organista nie otrzymuje od parafii żadnego wynagrodzenia. Pan Organista odwiedzi parafian w następującej kolejności: poniedziałek od godz. 1000 – Wylewa od Sław Góry, wtorek od godz. 1000 –  Przyjmy, Kapleńskie, Plac Wolności, ul.Kopernika, Rynek bloki 5 i 7, a po wieczorowej Mszy św. blok  ABC, środa od godz. 900 – Dybków od strony Czerc, czwartek od godz. 1400 – ul. Kościuszki do młyna, ul. Kościelna, Broniewskiego, Czarnieckiego, Sikorskiego i Piłsudskiego,  piątek od godz. 1400 – ul. Augustowska i Poniatowskiego, Sanowa, Słoneczna i Wesoła, a po wieczorowej Mszy św. ul. Jagiellońska, sobota od godz. 900 – ul. JP II, Polna, Zielona, Czworaki, Osiedle za Parkiem, ul. Kościuszki i Parkowa, a po wieczorowej Mszy św. oś. K. Wielkiego, poniedziałek 11.12. Leżachów od godz. 1400.
 12. Dzisiaj o godz. 1715 w Sali Sokoła odbędzie się spektakl teatralny pt. ”Ożenek” w wykonaniu grupy teatralnej „Maskara”. Organizatorzy i wykonawcy serdecznie zapraszają.
 13. Pomódlmy się o owocne przeżycie okresu Adwentu, o trzeźwość w naszych rodzinach, a zwłaszcza o trzeźwość naszej młodzieży, polećmy Wspólnotę Seminaryjną, oraz wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców  naszej parafii…