1. W dzisiejszą Niedzielę przez modlitwę i ofiarę złożoną do puszek niesiemy pomoc  Kościołowi na Wschodzie.
  2. Dzisiaj o godz. 1500 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez WKCH i AK. O godz. 1600 wieczorowa Msza św.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem Msza św. roratnia o godz. 1700. Zachęcamy do liczniejszego udziału w adwentowej modlitwie, aby uczcić MB i uprosić łaskę dobrej spowiedzi świątecznej dla wszystkich parafian. We czwartek Msza św. w Leżachowie i Piganach o godz. 1530.
  4. Spotkania formacyjne: poniedziałek – WKCH, wtorek –  ministranci i lektorzy, środa – Grupa Modlitewna, piątek – młodzież Focolare.
  5. W przyszłą Niedzielę przypadnie  III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy parafii.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę z refleksją naszych Księży Biskupów o nowym roku liturgicznym, a także specjalny Dodatek Kulinarny, polecamy  Gościa Niedzielnego i pismo dla dzieci Mały Gość Niedzielny i nowy numer czasopisma Miłujcie się. Zachęcamy do nabycia w zakrystii wigilijnej świecy, aby wesprzeć dzieci z biednych rodzin. Nasza młodzież sprzedaje szopki bożonarodzeniowe i ozdoby świąteczne. Dochód z tej sprzedaży przeznaczony będzie na potrzeby duszpasterstwa młodzieży. Wzorem lat ubiegłych od jutra będziemy zbierać dary żywnościowe, z których przygotujemy na święta paczki dla rodzin potrzebujących pomocy. Dary będzie można składać do pojemników przy wyjściu z kościoła.
  7. Pan Organista serdecznie dziękuję parafianom za przyjęcie go w domach gdy roznosił opłatki świąteczne i za złożone przy tej okazji ofiary. Kto jeszcze nie nabył opłatków może to uczynić u P. Organisty.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy współpracowali ze św. Mikołajem i przyczynili się do przeżycia radosnych chwil przez dzieci i młodzież naszej parafii. Bóg zapłać. Szczególne podziękowanie kierujemy do Pana Prezesa Gminnej Spółdzielni i do właścicieli marketu Groszek.
  9. W modlitwie adoracyjnej polećmy wszystkich parafian, aby na Święta pojednali się z Bogiem, polećmy także wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców i potrzeby Kościoła na Wschodzie…