1. Dzisiaj modlimy się za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej parafii. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone są na fundusz remontowy parafii.
  2. Wieczorowa Msza św. o godz. 1600.
  3. Msze św. w tygodniu: rano godz. 700 i wieczorem Msza św. roratnia o godz. 1700. Zachęcamy do roratniego czuwania na modlitwie, aby uczcić MB i wyprosić łaskę dobrej spowiedzi i religijnego przeżycia świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich parafian. W tym tygodniu ze względu na spowiedzi w dekanacie nie będzie Mszy św. w Leżachowie i Piganach.
  4. Jutro na wieczorową Mszę św. harcerze przyniosą Betlejemskie Światło Pokoju – przygotujmy się, aby je zabrać do swoich domów .
  5. W tym tygodniu  w naszym dekanacie odbywają się już spowiedzi świąteczne. Spowiedź w naszej parafii będzie we czwartek 21 grudnia. Spowiedź w Sieniawie od godz. 900– 1200 i od 1400– 1700. W Leżachowie i w Piganach tylko po południu od godz. 1400 – 1530.
  6. W piątek od godz. 900 odwiedzimy chorych parafian z posługą sakramentalną. Kapłanom będzie towarzyszyć młodzież naszej parafii. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii także tych chorych, którzy nie korzystają z posługi sakramentalnej w pierwsze piątki miesiąca, aby i oni mogli na święta pojednać się z Panem Bogiem.
  7. Najbliższa Niedziela to IV Niedziela Adwentu a zarazem Dzień Wigilijny. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 1600. Przed południem uczestniczymy w niedzielnej adwentowej Eucharystii, a wieczorem gromadzimy się w rodzinach przy wigilijnym stole. Wieczerzę wigilijną rozpoczynamy wspólną modlitwą całej rodziny, a następnie odczytujemy Ewangelię o Narodzeniu Pańskim. Podczas wieczerzy wigilijnej nie spożywamy alkoholu. Pasterka w Leżachowie i w Piganach o godz. 2200, w Sieniawie o północy.
  8. Zachęcamy parafian do zakupienia wigilijnej świecy, aby okazać pomoc potrzebującym dzieciom. Świece można nabywać w zakrystii. Zachęcamy również do podzielenia się z potrzebującymi darami żywnościowymi, które można składać do czwartku włącznie. Młodzież Focolare poleca ozdoby świąteczne.
  9. Tradycyjnie w okresie świątecznym Stowarzyszenie „Kibic z sercem” już po raz 11 organizuje Osiedlowy Turniej piłki Nożnej, który odbędzie się 30 grudnia w hali sportowej im. Dariusza Michalskiego w Sieniawie. Podczas tej imprezy będą zbierane datki pieniężne na pomoc potrzebującym mieszkańcom naszej gminy. Datki zbierane będą w święto Św. Szczepana po wszystkich Mszach św. W kończącym się roku Stowarzyszenie udzieliło pomocy 7 rodzinom na łączną kwotę 35 tys. zł. Serdecznie zachęcamy, aby wesprzeć to piękne charytatywne dzieło.
  10. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę i Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i czasopismo Miłujcie się.
  11. Pomódlmy się, o dobrą, owocną spowiedź dla wszystkich parafian a także, by ten świąteczny czas był okazją do pogłębienia miłości do Boga i wzajemnej miłości w naszych rodzinach, polećmy w modlitwie także wszystkich ofiarodawców i pracujących dla dobra naszej parafii…