1. W dniu dzisiejszym modlitwą i ofiarą wspieramy uczelnie katolickie w naszej Ojczyźnie, a w szczególności: WSD w Przemyślu i UP JPII w Krakowie. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 1600. Na Sumie i w kościołach filialnych poświęcenie owsa.
  2. Msze św. w tym tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.
  3. Jutro w liturgiczne święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty po Mszach św. rozdanie poświęconego wina.
  4. We czwartek wspomnienie św. Młodzianków. Modlić się będziemy za wszystkie dzieci na świecie, aby wzrastały w łasce i w mądrości u Boga i u ludzi.
  5. W najbliższą Niedzielę przypada Święto Św. Rodziny. Modlić się będziemy za wszystkie rodziny naszej wspólnoty, aby zawsze były Bogiem silne.
  6. Najbliższa Niedziela to także ostatni dzień roku 2017. Przed południem Msze św. tak jak w każdą Niedzielę. Wieczorowa Msza św. i nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne o godz. 1500.
  7. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską. We czwartek, piątek i w sobotę odwiedzimy parafian w Leżachowie i w Piganach. Trzeci kapłan odwiedzi parafian we czwartek – Borki, a w piątek – Kapleńskie. Kolędę będziemy rozpoczynać o godz. 900.
  8.  Dziękujemy wszystkim Parafianom, Rodakom i Gościom, którzy przez świąteczną ofiarę wsparli Fundusz Ochrony Życia i potrzeby parafii. Bóg zapłać.
  9. Trwajmy w zjednoczeniu z Chrystusem przyjmując Go w Komunii św. i umacniajmy wzajemną miłość w tym świątecznym czasie. Polećmy opiece MB wspólnotę Seminarium Duchownego i inne uczelnie katolickie w naszej Ojczyźnie…