1. Dzisiaj do południa Msze św. jak w każdą Niedzielę: wieczorowa Msza św. o godz. 1500 połączona z nabożeństwem przebłagalno – dziękczynnym na zakończenie roku.
  2. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze św. tak, jak w każdą Niedzielę.
  3. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700
  4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w Leżachowie i Piganach przed Mszą św. w Uroczystość Trzech Króli. Spowiedź w Sieniawie w piątek od godz.1600.
  5. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. tak, jak w każdą Niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy, które wcześnie będzie można nabyć u Pana Kościelnego. Po Sumie odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży naszych szkół. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania.
  6. Polecamy prasę katolicką: Niedzielę z ciekawym artykułem „Będzie się działo – 2018” i wspomnienie o Prymasie Tysiąclecia po ogłoszeniu dekretu o heroiczności jego cnót, polecamy także czasopismo Miłujcie się.
  7. W tym tygodniu odwiedzimy parafian z wizytą duszpasterską w następującej kolejności: jeden kapłan – we wtorek: Dybków od strony Czerc, a we środę i czwartek ciąg dalszy do krzyża w Dybkowie, drugi kapłan – we wtorek: Dybków przy drodze do Czerc, a we środę i czwartek od krzyża w Dybkowie do P. Tadeusza Wosia, trzeci kapłan – we wtorek: Dybków przy drodze do Dobrej, we środę Dybków przy ul. Jagiellońskiej, a we czwartek rozpocznie kolędę w Wylewie od strony Sławgóry. We wtorek, środę i czwartek kolędę rozpoczniemy od godz. 1500. W piątek cd. kolędy w Wylewie do drogi na Lublin. Kolędę rozpoczniemy od godz. 1200 z przerwą na spowiedź pierwszopiątkową.
  8. Pomódlmy się, by nasze rodziny umacniały się w wierze i wzajemnej miłości, by nadchodzący Nowy Rok był błogosławionym czasem dla nas wszystkich…