1. Dzisiaj przypada III Niedziela miesiąca. Ofiary z tacy przeznaczone będą na fundusz remontowy naszej parafii. Modlimy się za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty. Polecajmy w modlitwie Ks. Mariusza z okazji Jego Imienin.
  2. Msze św. w tygodniu: rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700. We czwartek Msza św. w Leżachowie i w Piganach o godz. 1530.
  3. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. We czwartek przypada Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  4. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, w której warto przeczytać artykuł ”Bóg jest zawsze z nami”, polecamy Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci – Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  5. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Składamy serdeczne podziękowanie za spotkania w rodzinach, za wspólną modlitwę, za wyrażaną troskę o życie duchowe i o sprawy materialne naszej wspólnoty. Składamy wszystkim parafianom serdeczne Bóg zapłać za postawę płynącą z wiary, za serdeczność, gościnność i za ofiary złożone z racji kolędy. Niech Pan Bóg prowadzi wszystkich parafian, byśmy w tym roku dając piękne świadectwo wiary ciągle widzieli potrzebę nawracania się i byśmy każdego dnia wzrastali w ludzkiej szlachetności wykorzystując moc i dary Ducha św. [Osobiście serdecznie dziękuję za zainteresowanie, modlitwę i wszelką pomoc podczas moich komplikacji zdrowotnych. Bóg zapłać za krzepiącą troskę.]
  6. Pan Burmistrz organizuje zimowisko w Białym Dunajcu w dniach 29.01. – 7.02.2018r. dla dzieci rodziców ubezpieczonych w KRUS. Ilość miejsc ograniczona. Odpłatność 200 zł. Zapisy tylko jutro w Referacie Edukacji.
  7. W przyszłą Niedzielę w Sali Sokoła  o godz. 1700 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu młodzieży gimnazjalnej, szkół podstawowych oraz przedszkola. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianinowi z Wylewy, który ufundował piękny żyrandol do przedsionka naszej świątyni. Bóg zapłać.
  9. Pomódlmy się w intencji Ks. Mariusza, wszystkich rodzin naszej parafii i za  wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej wspólnoty…