1. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. W piątek Msze św. w Sieniawie o 700, 1000, 1700, natomiast w Leżachowie o 830, a w Piganach o 1000. W tym dniu poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego – polecajmy w modlitwie nasze siostry oraz siostry pochodzące z naszej wspólnoty. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Taca przeznaczona będzie na klasztory klauzurowe.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota lutego.
  3. W związku z tym, że w piątek jest święto nie będziemy w tym miesiącu u chorych z posługą sakramentalną.
  4. W piątek będziemy spowiadać przed każdą mszą świętą i w Sieniawie od 1530. Wiemy, że są ferie, ale zachęcamy dzieci i młodzież, aby pamiętały o pierwszym piątku miesiąca – szczególnie klasy VII i klasy gimnazjalne – spotkania przed bierzmowaniem nie będzie.
  5. W sobotę wspomnienie św. Błażeja – będą święcone jabłka.
  6. Polecamy dzisiejszą prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego, pismo dla dzieci – Mały Gość Niedzielny i czasopismo Miłujcie się.
  7. Dzisiaj w Sali Sokoła o godz. 1700odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu młodzieży gimnazjalnej, szkół podstawowych oraz przedszkola z terenu miasta i gminy Sieniawa. Będzie również koncert zespołu Credo i gościnnie wystąpi Trio z Berlina. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy – wstęp wolny.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana Śp. Witold Szydłowski z Sieniawy z ul. Augustowskiej – pogrzeb odbędzie się we wtorek 30 stycznia o 1300 w kościele, wcześniej o 1200 różaniec. Różaniec będzie również w niedzielę i w poniedziałek w kościele bezpośrednio po mszach wieczornych. Odszedł również do Pana Śp. Zbigniew Sum z Leżachowa (termin pogrzebu nie jest jeszcze ustalony). Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu…
  9. Pomódlmy się w intencji sióstr zakonnych, dzieci i młodzieży oraz nauczycieli wypoczywających na feriach…